Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Half-Life: Decay

14.11.2001
75
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Run. Think. Shoot. Live.

Colette Green má doktorát z elektrotechniky, Gina Cross z aplikované fyziky a oběma je HEV oblek bližší než plášť. Jsou sice zařazeny do konkurujících si grantů, vzájemnou animozitu nadřízených však nesdílejí. Nerozlučnou dvojici z nich však učiní až společný podíl na havárii při simulaci resonanční kaskády. Gina přitlačí manipulátor s krystalem do výtahu, jenž vzorek vyveze do testovací komory s Dr. Freemanem. Colette zase přetíží antihmotový spektrometr na 105 %...

Do napravování všeho, co se dá, byste se v rolích těchto dam od rány ideálně měli pustit ve dvou. Stavba úrovní i rozvržení hlavolamů počítá s kooperací na rozdělené obrazovce. Vše lze absolvovat i sólo, pokud vám nevadí nezbytnost přepínání mezi dvěma postavami. Vzhledem k zasazení do rané fáze výše zmíněné kaskády nenarazíte na neznámé typy zbraní ani nepřátel. Spolu s NPC modely obojí využívá High Definition Pack z Half-Life: Blue Shift (2001).

Decay se na rozdíl od ostatních HL titulů nehraje na volně pojaté kapitoly a dělí se do misí. Na konci každé dochází k hodnoceni na A-F stupnici podle přesnosti střelby, počtu zabití a míry utržených zranění. Splnění devíti misí na áčkové úrovni odemyká desátou, v níž se dva Vortigaunti pokusí získat zpět ukradené krystaly Xénia. Splněním této mise (nebo cheatem) se odemkne alien mód umožňující dohrát celou kampaň v rolích těchto mimozemšťanů.

Poslední ze tří datadisků pro Half-Life (1998) byl nadšenci během čtyřletého vývoje zpřístupněn na PC formou stejnojmenného modu (2009).


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.