Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hacknet - Labyrinths

31.03.2017
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Labyrinths je plnohodnotné rozšíření, které vkládá do kampaně původní hry novou příběhovou linku, nazvanou jako Kaguya Trials, spojenou s novou sadou zakázek a úkolů. Hráč se přidává k malé skupince elitních hackerů, kteří za dosažením svých cílů spolupracují tentokrát nově i mezi sebou. Pro fajnšmekry nechybí přídavné skiny prostředí operačního systému či zbrusu nový elektronický soundtrack.

Hlavní devízou rozšíření je dynamičtější kampaň obsahující rozsáhlejší a náročnější mise. Na dobývání stále komplexnějších systémů hráč dostává k dispozici nejen mocnější hackovací nástroje, ale i pomoc ze strany členů týmu. V Labyrinths tak hráč zažije daleko ambicióznější cracky, které otestují nejen hackovací schopnosti hráče, ale i detektivní či dedukční dovednosti spojené se schopnostmi porozumění psanému textu. Zároveň však hra zachovává autenticitu nastolenou původní hrou. Nejedná se o žádné kouzelnické čáry známé z hollywoodských trháků. Hackování cizích systémů probíhá téměř výhradně skrze UNIXové příkazy zadávané ručně do příkazové řádky. I přes vyšší obtížnost, spoléhající na pokročilou znalost používaných příkazů a mechanismů z původní hry, tvůrci stále cílí i na hráče, kteří se v problematice programování, potažmo hackování příliš neorientují.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.