Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
Opět to zkusím, jako minule: Nedělní mini turnájek od 18h!! Pojďte se přidat i amatér muže pěkně zatopit prvnímu a to raketou na prvního! Minule jsem tak to prohrál, krásně před cílem jsem jí koupil a dojel až čtvrtý :))
Zítra cca od 18h bude takový malý multiplayrový turnájek asi 4 tratě a jedna aréna nebo tři tratě a aréna.
Budu moc rád když se někdo do CZ potažmo SK turnaje přidá. Zatím jsme tři, Já, Victor a nezdejší mládenec.
Tak mi to nedalo a koupil jsem to na G2A a... je to meganámrd :D Fakt pecka, odehrál jsem asi 4 nebo 5 závodů, na easy difficulty a nejlíp jsem dojel třetí, je to docela výzva. Nejlepší poklona, jakou mohl Rollcage dostat a to jsem ještě netestoval wipeout vznášedla :D
@Strady (23.05.2019 14:24): Je možnost založit si lokální multiplayer hru? Už mě to namlsává dlouho a tvůj koment mě asi domlsal.. počkám na další Steam slevu (který jsou poměrně často na tuto hru) a vezmu Deluxe edici..
Už mám za víkend něco najezděno a je to velkoparáda, jen taková maličkost soundtrack. Ne že by byl úplně špatný ale Rollcaga měl prostě fantastický výběr skladeb. Tady jsou dost na jedno brdo. Asi si k tomu stáhnu soundtrack z Rollcage, to je nápad!!
@Ronik (17.11.2018 19:29): Navíc z těch indie závodních her to je jedna z těch viditelnějších a úspěšných. Když to vydali v EA, tak kolem toho byl celkem hype a zdá se finance na dokončení taky měli.

Na nedostatečný marketing bych si tady nestěžoval. Jsou zajímavější závody, které propadly bez povšimnutí.
@Paul (17.11.2018 19:19): Tohohle dle mě není velká škoda, pár závodů jsem zkoušel a vůbec mě to nebavilo. V multiplayeru by to asi bylo lepší, ale den po vydání jsem našel celých 6 lobby, takže to moc růžově nevidím.
Minulý týden vyšla plná verze, teď jsem to náhodou zjistil. Fakt by to chtělo aby tyhle menší studia měly víc prachů na lepší marketing :/