Nejslabší díl série. Po špičkovém Vice City přijde tohle?! Dokonalý a stylový feeling ala Scarface a Carlito's Way byl nahrazen bandou těch "nejhuštějších" černochů. Nic proti nim, jen jejich "kulturu" (dá-li se to tak nazvat) příliš nemusím. To je můj subjektivní názor, ale objektivně vzato atmosféra se prostě vypařila. Naprosto otravné a zbytečné "RPG" prvky a možnost svého hrdinu převlékat, krmit a posilovat. Wow. K čemu to? Mám se připadat víc "reálně"? Ne děkuji, The Sims v GTA prostě nechci. Zbytečné a otravné byly taky boje o území... Herní plocha byla příjemně rozlehlá, ale možná až zbytečně moc. Opět bohužel vyhrála kvantita nad kvalitou. Rádia byla oproti předešlým dílům slabší, ale plnění misí mě bavilo stále stejně. Něco z toho GTA tam naštěstí ještě zbylo.

Pro: Klasicky zábavné mise, stále je to GTA...

Proti: Příliš moc hip-hopu, rapu... zkrátka černošské kultury, stupidní rádoby RPG a "The Sims" prvky, herní svět mohl být menší, ale radši propracovanější

-7 +10 −17
Tato hra je dost nereálná. Chybí tachometr. Některé mise jsou nudné. Ale GTA San Andreas má taky hodně světlých stránek: město je obrovské, můžou se tam ovládat nejenom auta, motorky, lodě, vrtulníky a letadla, ale také jiné druhy vozítek. Taky se tady dají kupovat domy. Získávat skilly za střílení, může se posilovat a mít svaly. Získává se respekt. Hlavní hrdina si může jít koupit oblečení, může si jít změnit účes nebo si může jít udělat tetování atd.

Pro: Rozloha města, hodně různých možností.

Proti: Nereálnost, některé mise jsou nudné.

-7 +3 −10
Osobně nemám SA rád tak jako třeba VC, ale neni to tak špatný díl. Co mi hlavně vadilo byl začátek, který se tááááhl a táááááhl, než se skutečně začalo něco dít. Naopak jako veliké plus je pro mne to, že je zde celý stát a nejen město. Kdyz jsem za doprovodu radia K-Rose vyjel s Chopperem na horu a koukal dulů na ty rozsvícené vesničky...Nejlepší dil na "vyblbnutí", příběhové mise zase tak zábavné nejsou.

Pro: Rozloha, soundtrack, délka

Proti: slabší příběhová linka a s ní spojené mise, grafika, začátek

-8 +4 −12
Nejlepsi dil je jednoznacne GTA: San Andreas. Svoji rozhlehlosti, volnosti, gangsterskym prostredim a moznostmi (zvysovani dovednosti, oblikani,atd...) me uplne dostal. Jediny co mi tam chybi je vic venkova (lesy, atd...) . Pokud se mohu vyjadrit tak nejhorsi je Vice City. Jedna se ale jen o muj nazor.

Pro: Volnost, gangsterske prostredi, rpg prvky, moznosti, mesta, skvela hudba, atd...

Proti: Nic moc venkov a zastaralejsi grafika

-9 +7 −16
Dosť mi prekážala stupidita ľudí. Skoro ako naozaj. Mohli im naprogramovať trochu inteligencie. Sekal som ich mečom. Bil som ich golfovou palicou. Ešte viac mi však vadil extrémne rýchly respawn, resp. obnovovanie mŕtvych a zničených predmetov. Stačilo sa otočiť chrbtom trochu, alebo zájsť na vedľajšiu ulicu a kopy mŕtvol, podpálených áut, pozhadzovaných lámp boli preč. Všetka deštrukcia vyšla navnivoč. Život išiel ďalej ako keby sa nič neudialo. Bolo to k naštvatiu. Primitívna zábava, ktorá by ma bavila viac, keby som hral za bezdomovca, alebo za nejakú socku. Avšak s dvomi privretými očami sa stupídny príbeh dal prekusnuť - keď sa bandy idiotov navzájom vraždia, nemám problém, aj keď hrám za jednu z nich. Gangstri sú fajn, keď ich prechádzate kombajnom.

Pro: kombajn

Proti: kombajn je ďaleko od mesta

-12 +7 −19
U této hry jsem, jako snad každý strávil mnoho času. A myslím že je to nejznámnější a nejlepší díl GTA. I přes odpornou grafiku jsem si hru docela užil a i kvůli herní době dávám hře 85%.

Pro: příběh, postavy, cheaty

Proti: grafika, AI nepřátel, angličtina

-14 +5 −19
GTA San Andreas je jedna z najlepších hier, aké poznám.
+ hrateľnosť
+ veľa rôznorodých misií
+ rozsiahlý štát, misie sa nemusia plniť za sebou
+ sloboda
+ veľa nových áut, modifikácii atď. na stiahnutie
+ príbeh

- slabšia grafika
- bugy
- divné železničné priecestia (ľudia prechádzajú na červenú, autá prerážajú závory, závory sa spúšťajú 5 sekúnd pred príchodom vlaku)
- miestami veľmi obtiažne misie (povinná letecká škola)
- nedokonalá električka
- polícia nechytá za priestupky ako jazda na červenú, vysoká rýchlosť atď.

Pro: obrovské množstvo nových áut na stiahnutie, modifikácie do hry , doprava, vynikajúca hrateľnosť

Proti: bugy, môžte ísť aj 200km/h a polícia vás nenaháňa, nedokonalá električka, železničné priecestia sa zatvárajú len 5 sekúnd pred príchodom vlaku, miestami veľmi ťažké misie

-20 +4 −24
Už ne tak dobry jak vice city. ale vcelku dobrá grafika

Pro: grafika, jízdní model, mapa, huddba

Proti: ten zbytek

-30 +3 −33