Musim uznat ze to je docela tezke a ke konci je to este tezsi a největší vose. bylo hrani kostek
Po 2 hodinach srani jem to zprovoznil doufam, ze to bude sracka, abych nebyl nasranej zbytecne :D

Vzdávám to dobrá hra, ale proste takova nuda nez se nekam dostanu nekdy snad i lehce okomentuju kazdopadne.Kdyby to nebylo tak snekovske tak to i dohraju.
Proboha, co to je za ovládání? První dojem tedy dost špatný. Navíc se mi hra i na střední detail občas seká (! - což ale není vina hry, ale mého pc)
Adventura okořeněná tahovými souboji, nepovinnými questy a RPG prvky vážně není špatný nápad, navíc svět Janatrisu má určitý potenciál, bohužel v tomhle případě to dopadlo všeljak. Budu doufat že jednou vyjde o dost lepší třetí díl s méně lineárním příběhem...
ona doteď nebyla v databízi gooka? pořád se nějaká zapomenutá rybka najde:)

jinak si neodpustím rýpnutí: nechápu, proč byl u české hry upřednostněn anglický název, není to dobře. český název uvedený alespoň jako "alternativní" v tomto případě vyznívá trochu směšně.