@Matthias (18.02.2017 09:31): To bych jako směrodatný údaj k hodnocení nebral. Jak chceš určit, kdy jsou třeba Heroes dohraný? Já ve dvojce a trojce odehrál stovky hodin a Dohrál jsem hru jsem si u nich nezaškrtl, protože jsem nikdy nedojel žádnou kampaň. To ale neznamená, že má moje hodnocení nižší váhu.
@Matthias (18.02.2017 09:20): Tak teď jsem se podíval na dvojku Lost Vikings, která má taky jen 3 hodnocení, takže se to dobře počítá a matematika byla taky celkem jasná 65+70+95=230. Následně jsem 230 vydělil třemi a vyšlo mi 76,6. Hodnocení hry je 73%. Já už jsem asi fakt blbej.
hm (1×60+2×70+1×80) / (1+2+1) = 70

sakra, ty máš pravdu :)
Možná na to má vliv to, že to někdo dohrál. Pak jeho hodnocení má nějaký vyšší VIP priviléga :D
@ViRus (07.12.2012 12:42): No na mě to právě dělá opačnej dojem, jako by to nikde jinde nebylo a Steam měl exkluzivitu. Myslím, si že v popisu by měla být obecná informace, že hra vyšla na PC jen v digitální distribuci a konkrétní prodejce dát do odkazů, kde je na ně příslušná kolonka. Ale to si dohodněte mezi VIPama.
Proč v tom popisu vyzdvihuješ Steam? Od toho tu snad jsou odkazy na digitální distribuci. To samý u popisu trojky. Není to přece jen Steam co nabízí tyhle hry:
GamersGate
DotEmu