Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gold Rush! 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
adventura > 3D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.04.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.goldrush-game.com/en/
Poté, co brooklynský novinář Jerrod Wilson zachránil svého bratra Jakea před šibenicí, splnil se mu další z jeho životních snů. Společně v Kalifornii objevili zlatou žílu, zbohatli a nyní se zdá, že se Jerrod konečně usadí a bude si užívat radostí života v rodném Brooklynu, kde si uložil většinu zlata a vydělaných peněz. Zde se však za těch dvacet let časy změnily a město ovládá banda lupičů a desperátů. Wilsonovi nasedají na transkontinentální železnici ve směru na východ, aby doma samozvané gangstery přivedli k rozumu.

Pokračování adventurní klasiky Gold Rush! z roku 1988 volně navazuje na dobrodružný příběh z poloviny 19. století, kdy Amerikou otřásala zlatá horečka. Vývojáři všechny postavy zasadili do předrenderovaných scén a hru opatřili inteligentním point & click ovládáním s řadou hádanek.

Hra vychází v digitální distribuci na Steamu, krabicová verze obsahuje exkluzivní dosud neuveřejněný materiál vývojářů z původní hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.