Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Godus

14
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
strategie > real-time strategie
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Nehotová verze
07.08.2014 iOS
28.11.2014 Android
2016 PC
Vývojáři:
22cans
Oficiální stránky:
http://www.22cans.com/
Godus je hrou na boha, tedy přesněji řečeno někoho, kdo dokáže ovlivňovat podobu světa a ovládat osudy jeho obyvatel. Hlavním designérem není nikdo jiný, než Peter Molyneux, který již dříve na stejné pozici vytvářel hry na bohy jako série Populous a Black & White.

Možností upravování terénu se mj. Godus podobá hře From Dust. Svými činy můžete postupně získávat oddanost svých následovníků, kteří ve větším počtu začnou zakládat vesnice. Svět je rozdělený na několik ostrovů, které lze s následovníky prozkoumávat. Nejsou však sami - ostrovy obývá i štěstí vyznávající kmen Astari, který se bude vaše následovníky snažit přesvědčit, aby se k němu přidali. Musíte jim v tom tedy zabránit a s kmenem se vlastními silami vypořádat. V průběhu hry také získáváte karty, které svými schopnostmi pomohou obyvatelstvu posunout se do nových etap civilizace a vytváří nová pravidla světa.

Hra je momentálně v beta verzi, nicméně se již paralelně s ní vyvíjí verze Godus Wars, zaměřující se na element strategických bitev.


Poslední diskuzní příspěvek

Ani jedno hodnocení :D ty kráso :)) a tolik se o hře mluvilo. Tak já vám ppomohu hru totálně "dodělali"

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.