Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Godus

Nehotová verze
13.09.2013
07.08.2014
28.11.2014
14
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Godus je hrou na boha, tedy přesněji řečeno někoho, kdo dokáže ovlivňovat podobu světa a ovládat osudy jeho obyvatel. Hlavním designérem není nikdo jiný, než Peter Molyneux, který již dříve na stejné pozici vytvářel hry na bohy jako série Populous a Black & White.

Možností upravování terénu se mj. Godus podobá hře From Dust. Svými činy můžete postupně získávat oddanost svých následovníků, kteří ve větším počtu začnou zakládat vesnice. Svět je rozdělený na několik ostrovů, které lze s následovníky prozkoumávat. Nejsou však sami - ostrovy obývá i štěstí vyznávající kmen Astari, který se bude vaše následovníky snažit přesvědčit, aby se k němu přidali. Musíte jim v tom tedy zabránit a s kmenem se vlastními silami vypořádat. V průběhu hry také získáváte karty, které svými schopnostmi pomohou obyvatelstvu posunout se do nových etap civilizace a vytváří nová pravidla světa.

Hra je momentálně v beta verzi, nicméně se již paralelně s ní vyvíjí verze Godus Wars, zaměřující se na element strategických bitev.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.