God of War: Ascension

Dohráno. Ten konec nebyl zase tak špatný a už mě i bavil. Předpokládám, že trojka se táhne celá v tomhle duchu. Já u ní strávil asi 5 hodin, než se mi sekla někde u otevírání Pandořiny skříňky, tak jsem zvědavý na zbytek. A navíc už tam jsou lepší nepřátelé a ne tadyti zmetci a jacýsi zmutovaní zombíkopavouci. Trojka mi fakt více sedla.
Dementi vylízaní. Já měl za to, že God of War je luxusní rubanice a trojka tomu také odpovídala. Co tady na tom, že se tu rube, když tu mám dvě potvory a pak řeším debilní nudný půlhdoinový puzzle. Přijdou dvě potvory, vyrubu to. A super, překvapivě na mě čeká puzzle. A opět velmi nudný puzzle. Tak zase dvě potvory a víte co dál? Zase hodinový puzzle a ještě nudnější než ty dva předtím.

Až budu chtít přemýšlet, tak si koupím adventuru nebo třeba u Heavy Rain očekávám adventuření a přemýšlení a baví mě to, ale tady chci akci. Takhle s těmi debilními pošahanými hádankami mě nebaví ani samotné bojování, bo jsem frustrovaný, co zase za nudnou odpornou úchylárnu, kterou je třeba vyřešit si zase na mě ty pitomí vývojáři připravili. To je utrpení to hrát, konečně jsem na konci.

Nebýt toho, že ta akce ještě za něco stojí, tak tu hru hodnocením pošlu do pekel. Takhle díky akci, která má styl jsem ochotný dát 60%, ale sere mě to místy neskutečně. To trojka byla luxusní hra. Tam mám pro jistotu poškozený disk, takže reklamuji. Paráda.

Fakt paráda. Skvělou trojku musím reklamovat a zůstal mi tenhle paskvil. Ani to není tak temné a celkově podáním tak zajímavé jako ten třetí díl. Mi to přijde jako takový feťácký díl z téhle série.