@bukrrCZ (10.05.2020 14:13): Zrovna u God Handu jsem myslel že není možné aby to někoho bavilo i přitom co by mu nesedl humor, protože na něm to podle mě stojí krom combatu nejvíce :D

Já třeba nemohu zapomenout na boss fight s Elvisem při které zpívá japonec který se snaží imitovat Elvisovi zvuky :D
No teď už nedoufám ani já. :D Trochu jsem čekal, že se po portech Okami, Bayonetty a Vanquish dočkáme třeba Anarchy Reigns, Viewtiful Joe a pak i tohoto, ale už asi ne no. :(
@Charllize (16.10.2019 21:14): Je vidět, že jsi zde nováček. Už jsem tu vícekrát odpovídal i po osmi letech!

Navíc, dobré hry si zaslouží být na hlavní stránce (škoda, že jsem na zapamatovní rozložení gamepadu zcela levý).
@7c (09.11.2017 19:30): Náhodou Capcomu zdá se porty na PC nejsou cizí a neexistuje studio, které by v posledních letech dostalo víc portu, než Platinum Games. Ještě bych klidně doufal dál. :)