Objektívny nikdy nebudeš. :D Objektivita nie je v ľudských silách, názor je subjektívny výstup myšlienkových pochodov jedinca a vždy bude subjektívny. Jediné čo môžeš byť je konštruktívny a racionálny. :)
Já se snažím být objektivní za každou cenu, za předpokladu je-li to v mých silách.
Pokud myslíš tady na databázi, tak to v obecné rovině považuji za osvěžující. Běhá mi mráz po zádech, když vidím, kolik her měsíčně dnes sbírá devadesátky v herních magazínech.
Tím nechci říci, že by hodnocení zdeť bylo na vrcholu objektivnosti. Nicméně v obecné rovině jej považuji za důvěryhodnější (jindy ale zase preferuji třebas metacritics atp. - zejméně pokud se jedná o české hry). Hezky se to ale doplňuje. :)
Negativní komentáře jsou tohle století v kurzu, zvlášť pokud nejsou k nějákýmu hitu.
Páni, jsem ani náhodou nečekal takové vřelé přijetí mého komentáře. Ještě kdyby se našli dva, tak budu mít achievment Hrátky s ohněm. Tak kdo nebude vědět, co s myší, dejte mi kliknutí!