Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ghost Hunters

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hráč se v roli Hunka Studbuckla vydává do strašidelného sídla, ve kterém se ztratil jeho bratr Chuck. Ten měl za úkol vymýtit duchy a jiná stvoření obývající toto sídlo, ale po ani po třech dnech se nevrátil. Hunk se tedy sám vydává do sídla, aby zjistil, co se mu stalo.

Jedná se o plošinovku v kombinaci s akční hrou. Ke zničení zlých sil v domě má Hunk k dispozici zbraň nazvanou Sub-Compact Anti-Matter Phantom Splatterer. Naneštěstí nepřátelé dokážou z Hunka vysávat jeho energii už jen tím, že vstoupí do místnosti. Začne se mu totiž zvyšovat ukazatel strachu, tzv. Terrormeter, což má za následek pokles jeho energie. Hráč tedy musí nepřátele zničit dřív, popřípadě opustit místnost, než mu jeho energie klesne na nulu. Hunk může sbírat magické nápoje, které mu energii doplňují.

Ve hře pro jednoho hráče ovládá hráč jak postavu, tak i zorné pole zbraně, tedy kam s ní míří a střílí. Ve dvou hráčích pak jeden ovládá postavu, zatímco druhý má na starost právě míření zbraně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.