Pokud někdo nehrál Ultimu VII, tak je do té doby cokoliv od Spiderwebů plýtváním času - ač kvalita je zde také velké. To je stejné jako proč hrát rpg maker hry, když jsou k dispozici o několik tříd lepší ze SNESu a PSX.
Hah, já bych zase doporučil jen Geneforge, rozhodně jeho nejnápaditější série.
Viděl jsem nějaké grafy s výsledky hlasování ohledně oblíbenosti jednotlivých spiderweb her a je pravda, že geneforge série a první avernum trilogie byla nejvýše (nejlépe dopadl myslím druhý díl Avernum), naopak Avadon byl asi předposlední.
Bohuzel se ukazuje, ze Avadon je hoooodne ocesanej Avernum/Geneforge. Mam to pozvrzeny i od cloveka, co dohral prvni tri dily serie Avernum.
Ani se mi nechce věřit, že to dělal stejný člověk jako Avadon. Geneforge má jak nápad, tak koule, byť vypadá naprosto otřesně a místy se mi strašlivě seká. Hmmm
Zrovna je celá sága v IRB za nějakých 120 kč. Také je tam Unepic, což je humorné a nezvyklé hopsačkovité RPG. (nehrál jsem, ale jsem na něj dost zvědav)