Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Garden Rescue

Zahradní policie

05.07.2012
30.10.2012
54
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Na vaši zahradu se hrnou hordy brouků, much, mandelinek, červů, šneků, mravenců a všelijaké jiné havěti. Je na vás tomu učinit přítrž použitím rozsáhlého arzenálu bojových rostlin: od slabého hráškometu přes protivzdušnou kukuřici a oheň chrlící papričky jalapeňos až po všeničící dýni. A pokud to nestačí, pomůže sekačka.

Jedná se o klasickou tower-defense strategii, v až dětsky roztomilém zpracování, která znalce žánru jistě ničím nepřekvapí. K dispozici jsou na stránkách hry i verze především na mobilní zařízení.

V ČR byla hra vydána v české lokalizaci pod názvem Zahradní policie firmou Špidla Data Processing.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Garden Rescue je svým způsobem jednoduchá hříčka z žánru tower-defense. Hra tématem může někomu připomínat Plants vs. Zombies, avšak místo nenažravých zombíků se se svou armádou rostlinek postavíte otravnému hmyzu. Přichází však otázka: Má tato hra nějakou přidanou hodnotu? Bohužel, NEMÁ.

Ve hře se nedočkáte ničeho originálního. Rostlinek, které můžete kupovat, je jen pomálu. Stejně tak nepřátel, mezi kterými se semtam objeví nějaký ten boss. Na hru se po grafické stránce kouká poměrně dobře. To samé se už nedá říct o menu, které je vyloženě ošklivé. Na hře oceňuji především vybírání si obtížnosti pro každý level, kdy si nemusíte volit jednotnou obtížnost pro všechny levely na začátku kampaně.

Jako malý jsem hrál spoustu stejně dobrých flashových her, které možná byly mnohdy i lepší. Co se ale nedá titulu upřít, je zábavnost. I přestože je hra poměrně strohá, prozávislačil jsem u ní několik večerů a stará známá věta: "Tak ještě jeden level!" se podílela na opravdu krušných ránech. Pokud tedy hledáte hru, u které si můžete odpočinout a zároveň se dobře zabavit, tuto hru vám mohu vřele doporučit! Jen choďte brzo spát, ne jako já...

Pro: zábavnost

Proti: nepřináší vůbec nic nového

+7