Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Frostpunk: The Last Autumn

21.01.2020
81
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

První příběhové DLC pro budovatelskou strategii Frostpunk. Tentokrát se však nepodíváme do zasněžené krajiny, jak je u Frostpunku zvykem. Jedná se totiž o prequel k celé hře. Jakožto vedoucí na jednom z vybraných míst budeme stavět generátor, který má v budoucnu ochránit lidi před přicházející zimou. Samozřejmě to nebude tak jednoduché. Musíte dbát na to, aby dělníci neonemocněli, případně se nezranili při práci a aby byli zkrátka celkově spokojení. Rozhodování je tady však klíčové, takové zkrácení pracovní doby sice dělníky potěší a riziko stávky bude nižší, ale možná kvůli tomu nestihnete postavit generátor včas... Volba je na vás.

DLC krom nového zasazení a scénáře přináší také další novinky. Stavět lze celkem 25 nových budov s různou funkcionalitou, rozšíření se dočkaly také třídy pracovníku, mezi nimiž nově najdeme levnou pracovní sílu v podobě trestanců. Nechybí však ani nové technologie či vynálezy, náhodné události jako již zmíněné stávky pracujících nebo úniky toxických plynů a nový endless mód.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.