Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Frostpunk: The Last Autumn

21.01.2020
83
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

První příběhové DLC pro budovatelskou strategii Frostpunk. Tentokrát se však nepodíváme do zasněžené krajiny, jak je u Frostpunku zvykem. Jedná se totiž o prequel k celé hře. Jakožto vedoucí na jednom z vybraných míst budeme stavět generátor, který má v budoucnu ochránit lidi před přicházející zimou. Samozřejmě to nebude tak jednoduché. Musíte dbát na to, aby dělníci neonemocněli, případně se nezranili při práci a aby byli zkrátka celkově spokojení. Rozhodování je tady však klíčové, takové zkrácení pracovní doby sice dělníky potěší a riziko stávky bude nižší, ale možná kvůli tomu nestihnete postavit generátor včas... Volba je na vás.

DLC krom nového zasazení a scénáře přináší také další novinky. Stavět lze celkem 25 nových budov s různou funkcionalitou, rozšíření se dočkaly také třídy pracovníku, mezi nimiž nově najdeme levnou pracovní sílu v podobě trestanců. Nechybí však ani nové technologie či vynálezy, náhodné události jako již zmíněné stávky pracujících nebo úniky toxických plynů a nový endless mód.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.