Tahle hra právem ukazuje proč se Xbox konzole stala králem v závodních hrách. Předevčírem jsem si ji jen tak pustil, že se trochu projedu. :) Ve finále jsem u ní strávil cca 3 hod pohodového ježdění a kocháním se krajinou Colorada. Jakmile se přiblížíte k horám, cesta se zdvihá do kopců, jedete kolem řeky, později dorazíte k přehradě, přejedete přes hráz na druhou stranu kaňonu (přehrady), posléze parádní most přes kaňon, tunely a nakonec najdete i takovou boční prašnou cestu skrz kterou dojedete autem až pod samotnou hráz přehrady.... a to jsem úplně zapomněl zmínit všudypřítomné lesy, stromy, podzimem hrající barvy listí.....dokonalá atmosféra. Ten pocit, že jste tam je tam hodně, opravdu hodně silný.

A co teprve střídání denní doby, to nemá chybu! To je potěšení pro oči.
Jakmile se setmí, stíny se prodlužují, slunce oslňuje, pak přijdou hvězdy a světla, v ten moment se přistihnete jak se zastavíte na vyhlídce na kaňon, přehradu, most, hory, atd...... a Vám spadne brada, protože si uvědomíte že se jedná o hodně starou hru. Vizuální podání je na 1 s hvězdičkou!
[přesunuto z komentářů]

Jedna z nejlepších závodních her na Xbox 360. Pokud ho vlastníte určitě zvažte koupi.

Pro: Hodně aut, pěkná grafika(na poměry Xboxu 360), hezky zpracovaný svět, skvělý soundtrack.

Proti: Model poškození