Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Flying Heroes

61
10 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
online > online akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.05.2000 PC
Vývojáři:
, (sekundární)
Flying Heroes je česká 1st person akce se vzdušnými gladiátorskými zápasy ve světě, kde se střetává magie s technikou. Hrát můžete za kterýkoliv ze čtyř klanů, přičemž každé mají své vlastní létací prostředky - Lizard Raiders ještěry, Sky Knights ptáky, Hammercraft vzducholodě a členové klanu Sky Magions své stroje udržují pomocí magie, takže mohou létat prakticky na čemkoliv, třeba na koberci. Každý klan má šest různých strojů lišících se svými vlastnostmi.

Mezi herními mody nechybí "single match", což je prakticky starý dobrý deathmatch známý z Unreal Tournamentu či Quake III Areny, rozdělený na deathmatch na fragy, deathmatch na čas a tag-game. Druhým herním modem je "career", kde začínáte jako slabý bojovník na stroji s jedinou zbraní a snažíte se vybojovanými bitvami v arénách postoupit do co nejvyšší ligy. Za vydělané peníze si pak vylepšujete svůj stroj či si kupujete úplně nový.

Hra chtěla konkurovat mezi tehdejšími peckami na trhu online stříleček, Quake III Arenou a Unreal Tournamentem, svou odlišností a jistou originalitou.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.