Flying Corps Gold

01.10.1997

Hra nás přenese do Francie roku 1917-1918, kde nás zapojí jak do leteckých, tak pozemních soubojů 1. světové války. Hra nám nabízí oproti Flyig Corps začlenění multiplayeru, kde si až v 8 lidech můžete vyzkoušet head to head deathmatch a kooperativ, ve kterém můžete létat s kamarády v jedné eskadře. Dále přibyly nové typy letadel. Mise se staly propracovanější a tím i zábavnější. AI nepřátel i wingmanů se zlepšila. Verze Gold obsahuje editor vlastních misí. Novinkou je i začlenění dalších externích pohledů. Hra ve své době nabídla i propracovaný fyzikální model letadel.

Grafická stránky hry si nezadá s fyzikálním modelem. Podporuje jak Direct 3D, tak i 3Dfx akcelerátory a můžete nastavovat různé detaily (stromy, oblačnost, horizont atd.). Vaše přelety nad vesnicemi či městy tak vypadají opravdově. Zvuky jsou autentické a přidávají hře atmosféru.

tak sem nasel cd a je tam napsano this pack include both a windows 95 & dos version of flying corps , cd s w98 sem nasel taky tak jdu zkouset :) jo odstredivy moment pri startu je masakr :)