Neviete ako si mám sprístupniť nové autá? Som v polovici Derby class, tá moj kraksňa už nestíha a všetky potenciálne zaujímavé vozy zamknuté. Spravil som aj zopár eventov vo Flatout móde, ale stále nič. Robím niečo zle?
Flatout (2004) byl v pohodě, Flatout 2 ještě lepší (jedna z mála her, kterou jsem nehrál jen offline), ovšem to byly ještě "starý dobrý časy", kdy jsem hrál s WinXP na monitoru, kterej uměl 100Hz/1024x768. Teď s Win7 a monitorem, kterej umí max. 75Hz je i starý dobrý FO2 na hovno, takže po letech už si to neužiju. Kdyby FO4 udělali Bugbear, možná by to bylo lepší, ale takhle je to vošklivý. I když hraju jenom hry s autama, zjistil jsem, že tenhle Flatout nepotřebuju.
Hele celkem bych chtěl tenhle FO zkusit. Stojí ta hra za ty peníze anebo tahle hra nenabízí nic moc herního obsahu a celkově je to průměrný titul?
U Ultimate Carnage jsem zase napálil do svodidel a dodalo mi to rychlost, autu se nic nestalo. U dvojky jsem s timhle neměl šanci :D
@tomi2k9 (20.04.2017 00:27): Nedělaly, ve dvojce jsem nechal snad tisíc hodin. Dvojka jsou naprostá jatka, kde ti auto moc taky nevydrží. Čim rychlejší a lepší, tim rychlej ti krachne. Jedničku jsem hrál chvilkově, na mě moc pomalá, ale u dvojky jsem si nabral martinézovou na předek a rozjebával s ní zatáčky. A když do mě někdo narazil, záleželo to na hmotnosti auta. Od chilli pepper jacksonové jsem nic nepocítil a sama se pak odrazila, ale když do mě napálil Walker, nebo Martinézová tim teréním, tak jsem měl co dělat abych bulleta uřídil.
A i když jsem auto vyrovnal, tak já i soupeř jsme měli promáčklé plechy. Tohle ve videích čtyřky prakticky není. Myslim tim, že když já narazim do soupeře, tak to zajiskří ale nic to s nim neudělá a ani plech se nepromáčkne. :-) prostě je to takové otupené.
@David_Cravford (19.04.2017 18:14): Mě se to podle videí taky moc nezdálo, ale když to hraješ, je to v pohodě - jinak nevím co myslíš tím, že se auta od sebe odráží - to dělaly v původních dílech taky :D

@mvp23 (19.04.2017 19:59): Mě hodně chybí ten mulťák - jen jednou se mi povedlo k někomu připojit a jeli jsme ve dvou... No a k tomu grafika a cena 45€
Mě se komentář líbí, ale nepasuje mi tam označení "parádní hratelnost" a pouhých 65%.
@tomi2k9 (komentář): S komentářem nesouhlasím. Já sice hru nehrál a ani mě to vůbec neláká, ale z těch videí to vypadá úplně uměle a tupě. Nárazy těch soupeřů, dyt auta se od sebe jen odráží... k tomu ty směšný jména závodníků. To není ten flatout tak, jak ho znám já.
Maj to bejt brutální jatka.