Ok, co se dá dělat.Ale dneska bych měl mít Burnout, dá někdo ten? : ))
NateLogan - jak to myslíš, není přístupný? Já mám teď nainstalované 4 hry jež využívají live (GTA4, Fallout 3, Flatout UC, Gears of War) a u všech mi fungují achievmenty, plus multiplayer jsem zkoušel u GTA 4 a funguje dokonale.Mám tam klasickej free účet a všechno jede fakt bezvadně, vůbec bych se nezlobil kdyby to cpali do všech her.

Btw taky bych se přidal, mám orig. ze steamu v angličtině - šlo by to?
Live u nás oficiálně není přístupný, tedy ten games for windows live... Ale na netu jsou návody, jak tohle obějít...
Pooky: UC mám originál CZ verzi, nevím jestli pálená funguje po netu, ale já nezprovoznil kvůli té live ani origošku po netu. Nějak mi to hlásilo, že tahle live nepodporuje cosik live a pak jsem se na to vysral :-)
Já jsem zase zejtra v práci a makám až do středečního rána, tak že bychom udělali kompromis a zvolili středu ve stejnou dobu, tedy ve 21.00 hod.?
Memphis: Do středečního večera se Ti to určitě podaří! :-)
:D A sakra, to jsem si zrovna nevybral zrovna dobrej den. Tak už zítra ve stejnou dobu?
Příště už se snad přidám, kromě čtvrtku 20:00, to je Team Fortress DH event. :)
Jo, chtělo by to prostě víc lidí, třeba bych pak neskončil poslední. Náhradní termín stanovuju na čtvrtek - 20:00. Hru založím a doufám že se tentokrát připojí alespoň 3 lidi.
Účast teda byla opravdu nevalná, nebýt toho, že se ke mně a Popkecovi přidali náhodní hráči odjinud než z DH, zůstali jsme sami. Čekal jsem, že budeme aspoň čtyři. Chtělo by to náhradní termín, ale to už nechám na někom jiném.
Omlouvám se všem, že jsem nepřišel, ale jediné na co jsem se zmohl bylo zapnutá stránka Databaze-her... a stále nemůžu nic jiného...
Tak jsem tady milý hoši, ale bude lepší když bude zakládat Chuck :P
Tak doufám že příjde co nejvíc lidí, se mnou počítej, už mám nastavenej budík abych nezapoměl :D
Popkec: Měl by to zakládat Pooky, ale vzhledem k pravděpodobné následné únavě z bazénu to vidím černě. Pro jistotu ve 21.00 hod. založím závod já (Chuck) a uvidíme. Když to nevyjde Pookymu, snad dorazí náš Memphis, pokud ovšem najde originálku. :-) PŘIPOJÍ SE JEŠTĚ NĚKDO?? Hlavně doufám, že hra nebude moc padat. Jo a nechte mě aspoň jednou vyhrát! :-)
Pivo: Já se zas skoro utopil, když sem jako děcko plaval =)

NL: Ano, funguje :-)

Mimochodem, jak to je u UC? Funguje taky ne zrovna legální verze po internetu a opět se setkávám jenom s lidmi co vlastní totožnou (cz) verzi?
Pivo: Shodila vlna? To nic není, já se asi v 6ti letech propadl pod led, 2x v jednom týdnu. :-)

Pooky: Tedy ne zcela legálně sehnaná verze FO2 bude v multiplayeru fungovat tak, jak má?
Pooky: Já jsem ale zimoumřivý a nemám rád vodu. V dětství mě shodila vlna a mám na vodu alergii. Holky plavou lépe než já :-)
Pivo: Proč brr? :) Když máš denně vodu minimálně 28 stupňů a to už od dubna, tak brrr rozhodně není :P
Tak já si to asi vypálím jenom proto, abych hrál s váma. Tak co? UC a jedničku mám originál, tak si snad něco můžu dovolit vypálit :-)

Pooky: bazén? brrrrrrrr :-D
Ten mám rád asi jako ty pavouky :-)
Mimochodem, je dost možné, že zítra nebudu ready a místo toho, abych s váma brázdil polní silnice, se budu čvachtat v bazénu. Zítra ještě napíšu, jestli to teda platí, jinak si budete muset založit sami - hehe :)

NL: černá verze jde po internetu, ale musíš mít cz verzi. To je to samé jako s Race Driver Grid - tam taky musíš mít totožnou verzi a pálené jdou po netu hrát taky (docela mě zaráží, že si tohle neohlídaj)
popkec: Škoda, jedinou další verzi, kterou vlastním, je PS2 verze. Možná bych ještě někde vyhrabal image z dob mých pirátských let, kterou jsme používali ve škole na noteboocích, jen také netuším, v jakém je jazyce.
Moment, oni se různé jazykové mutace nemají rádi? Já mám totiž Steam verzi, jen teda netušim, jestli je i v CZ :-).
Na zítřejší závod jsem si raději založil nový profil se stejným uživatelským jménem, které mám tady, abych to nekomplikoval, tudíž "Chuck". Petersona si nechám pro Sofii Martinezovou a další.
Stačí to půjčit, nemuíš mít cd v mechanice ani nam není nic jako sériový číslo. já to jednou koupil u abc za 50kč, to byl hodně dobrej kšeft
Do řiti. S mulťákem od UC to stojí za pytel, bo je to pro mě nějaké komplikované. Jedničku už asi nikdo nehraje a dvojku nemám :-)
A gold u topcd se mi nechce kupovat. Zvláště když dvojka je ořezané UC a zbytečně bych kupoval dva díly flatoutů :-)

Jinak bych šel taky, kdybych se někdy rozmyslel ke koupi, ale nevím. Možná bych si tu dvojku spíše někde půjčil nebo tak a vyzkúšal.
tak stahni, treba neni potreba origo, navic kdyz si ho mel tak to snad ani neni nic spatnyho :D

jeste dotaz, mate vsichni tu verzi od topcd? aby jsme kazdej meli stejny patche pokud tam teda nejaky jsou
Ale tak co ten FlatOut2? KDyž všichni ve vyhledávání budete hledat "PookyCZ" tak se najdeme. Tak kdo další? Jsme čtyři: Nate,Popkec,Peterson,PookyCZ
pokud je potreba original tak to moc lidi nebude. pokud si to ted co je to na xzone koupil jeden clovek z DH tak to je mozna moc
Jenze Burnout je na multak mnohem lip stavenej, ma ho mnohem, MNOHEM zabavnejsi a navic po akci na Xzonu hned bude majitelu o neco vic :)
Flatout nema zrovna dvakrat dobre vyresenej multak... kdysi davno jsme se na racetolive.com pokouseli zalozit sampionat, ale to se diky padajicimu pripojeni prakticky neda.
Se mnou také (snad) počítejte. Nick mám jen "Nate". Tak teď někde rychle vyhrabat volant, ať to má tu správnou šťávu :-).
A břímě je na mě :-) Ok, kdo chce tak ať to sem napíše a k tomu svojí přezdívku ve hře. Já mám nick "PookyCZ" tak si najděte ve vyhledávání mě.