jo, to není špatný. hlavně aby bylo víc lidí, no jdu to zatím nainstalovat
Viděl bych to na pondělí, tj. 25.6. ve 21.00 hod., to mám téměř jistotu, že doma nebude obsazený comp. Pooky vytvoří nějakou sérii závodů, ale tentokrát musí dát možnost měnit si auta podle vlastní vůle. :-O :-)
Co se takhle domluvit na nějaký den a hodinu a zkusit si zazávodit FlatOut 2 po síti? Pooky bude hlavní zakladatel! :-o
Při 100-120Hz to není podle mě už problém a navíc nehrozí tak rychlé blednutí barev a je proměnné rozlišení. Mě, chudému studenotvi, prostě přijde zbytečné vyplácnout pěkných pár tisícovek za průměrný LCD monitor, když mohu mít velmi kvalitní CRT monitor za necelou tisícovku. Navíc můj stůl s PC je obrovský, tak si mohu dovolit někam hodit tu 25kg s prominutím "krávu" :-)
Zadnej rozumnej clovek (tj. ne grafik :) nemuze uprednostnovat blikajici CRTcko, pred LCDckem... a pokud me budes tvrdit, ze v tom nevidis zadnej rozdil a ze CRT je vlastne lepsi a vubec nevypaluje oci, tak ses fakt blazen (lepe receno :)

Ignorace vyvojaru je naprosto pochopitelna...
Ne, jenom 21'', ale nedávno jsem viděl profi CRT monitory 24'' za 900kč... No, každopádně je celkem jedno, co mám. Prostě ignorace na straně vývojářů je pěkná chujovina.
Já mám tak malej stůl že mě tam zavazí i to LCD :D. Ty máš 24" CRT?
Já ne :-). A ani nehodlám v nejbližší době nějaké kupovat. I když jedno 21'' Full HD LCD od Benqu za 4k vypadá slibně... ale k čemu, když 24'' CRT lze sehnat za 900kč.
Hmmm, zdá se mi to nebo Steam verze neumožňuje změnu obnovovací frekvence monitoru? Možná na tom byla retail verz stejně, jen si to už nepamatuji, kdo ví. Z tohohle výstřelku posledních let (že prý máme včichni LCD) se mi dělá špatně (doslova).
Tak jasné, konkrétne u tohto Burnoutu sa to v podstate vyplatí. Len človeka zamrzí, že cena produktu je 17 Eur a musí si priplatiť ďalších 10 Eur ako poštovné, čo je v podstate ďalších 60% z ceny produktu.
Mám dojem, že jo, Němci totiž mají poštovné kurevsky drahý, ale i přesto si myslím, že u některých her se to vyplatí. Ale jak říkám, jen u některých.
Když už jsme u toho nákupu her, tak občas není špatné mrknout na německou "e-Bay", akorát mám dojem, že mají okolo 10 Eur poštovné. Teď tam třeba mají "Burnout Paradise Ultimate Box" za 17 Eur, kdežto u nás je to okolo 1000 Kč. :-o A
Paul: Keď som si objednal pôvodne Company of Heroes z Británie a teraz zoberiem českú verziu Opposing Fonts, stane sa niečo? Nevieš náhodou?
Tak to nasere : )).

Ale na Xzone je teď akce 560Kč Opposing fronts plus jedna hra "zdarma", takže 280Kč za hru.
Úžasné. Práve som si chcel objednať Company of Heroes: Opposing Fonts za nejakých 10 libier z cdwow.com a tí hajzli nemajú Slovensko v zozname krajín. Super. :)
Protoze to posilaji zvlast. Kdyz neco nemaj, poslou aspon to ostatni. A hlavne si taky penize berou, az kdyz vec odeslou ne hned po potvrzeni objednavky...
Ale na druhou stranu, u cdwow.com nebyl problem s vracenim penez, kdyz mi ani po mesici nedovedli sehnat CDcko v cene jakou udavali.
montana - ta jedna libra je ale za každou věc..když jsem objednával Crysis Warhead a Dead Space dohromady v jedný objednávce, tak jsem platil dvě libry za poštovný.U game.co.uk jsou to 3 libry celkem a je jedno kolik her se objedná.
Z www.cdwow.com neni postovny zadny a na thehut.com jen jedna libra...
Jinak jste uz dost OT...
2.95 libry...pohoda.

DoomCZE - GRID jsem tam bral taky, za 12.5 libry : ).A pak jsem ho měl u grafiky, takže jsem ten bundlovanej prodal za 4 kila a je to : ).
Paul: Díky tobě asi přijdu o nějaký peníze :-). Myslím, že moje objednáka bude podobná, určitě ale ještě vezmu GRID za 10 liber.
Jojo, prostě doporučuju.Moje poslední objednávka z game.co.uk:

Grand Theft Auto III - 5 liber
Grand Theft Auto: San Andreas - 7.5 liber
Test Drive Unlimited - 7.5 liber
Star Wars: The Best of PC Collection - 10 liber
The Elder Scrolls IV: Oblivion - Game of the Year Edition - GAME Exclusive - 15 liber
Call of Duty 4: Modern Warfare Game of the Year Edition - 20 liber

(jo, doplňuju resty z mejch pirátskejch let). Celkově 2 litry, a je v tom 10 her.

Na megahrách celej tenhle balík vyjde na 3235Kč. Takže ušetření solidní.Navíc ten CoD je dost drahej, je tam spousta AAA her už za 15-17 liber.Ale novinky stojej většinou kolem 25ti, za tyhle prachy jsem bral Mirror's Edge a GTA4 (a nelitoval jsem : )).
Paul: Rohlíky jsou dneska drahý :-)

Jinak Anglii doporučuji, poštovnéje levnější jak u České Pošty a hry jakbysmet (jak se sakra tenhle obrat píše?).
No vidíš, zrovna Dead Space jsem si objednal z thehut.com za 13 liber...dost dobrá cena.Jenže už je to měsíc a 10 dní a hra nikde, takže jim budu brzo psát jestli by to nemohli přeposlat.Ale to je první problém co jsem kdy s kupováním v UK měl, jinejch asi 20 her došlo vždy v pořádku, a i tady bych si tipnul že je problém na straně český pošty..

Paul: To jo, trpělivé čekání sice růže přináší, ale je to otrava, obzvlášť když víš, že ta hra je dost dobrá. U Crysise jsem to sice věděl taky, ale čekal jsem hlavně proto, že ta cena byla přece jen dost prasecká, no jak to už u novějších a vyhlášených her bývá. Dávat za hru takovej balík (cca 1250 Kč) mi přijde jako blbost. Teď třeba dost pošilhávám po "Dead Space", kde je ta cena t. č. podobná, ale teď stejně moc hrát nebudu a kdyžtak mám ještě doma z čeho brát, no a než zase začne to správné hráčské období, věřím, že ta cena zatím taky trochu sleze.
No já v Anglii koupil např. Mass Effect za 350, to samý GRID, FarCry 2 sběratelskou za 650...prostě to tam mají levnější.Čekat můžeš ale vždycky : ).

Ale je fakt, že oproti dřívějšku jsou ty hry mnohem levnější.Bohužel pořád ale ne levnější než v UK, a už vůbec ne na úrovni Flatoutu, což by bylo ideální.IMO by se prodávaly jak rohlíky : ).
Paul: Myslím, že s cenami her to u nás už není tak hrozný. Já většinou kupuju hry okolo zhruba 200 Kč, což není žádná tragédie, samozřejmě záleží na tom, jak často ten nákup uskutečňuju. Zatím nejdražší byl v poslední době pouze "Crysis", který dlouhou dobu stál okolo 1200 Kč, nakonec jsem vydržel s nervy a pořídil ho za 399 Kč. Jak je to vlastně s těmi cenami her v Anglii? Já jsem odtamtud asi před rokem a půl kupoval "Condemned - Criminal Origins", který v té době v ČR nebyl k mání a to mě vyšlo v přepočtu na 400 Kč. Jenže kdybych vydržel asi půl roku, mohl jsem to nakonec mít v ČR za 199 Kč, tak proto se ptám.
Zajímavé, tak když to u této série jde, proč to nejde i u všech ostatních her? : )).Jó, to by byla paráda.
Jako budget se FlatOuty prodavaj jen u nas, popripade Evrope. V Americe byly za plnou cenu.
Skvělá cena a skvělá hra.Docela by mě zajímalo, proč jsou Flatouty zařazeny jako budget, když se jedná o plnohodnotný AAA hry vyrovnávající se Burnoutům apod....

Fakt kéž by tolik stály všechny hry, to by se to nakupovalo : ).Naštěstí v Anglii spousta her tolik stojí, tak aspoň něco.
Tomu říkám cena, takhle by měly stát všechny hry. Tak si to možná pořídím.
Caelos: Já to kupoval přes Megahry za 249 Kč, což je stejná cena jako u dvojky.
Kolik vůbec Carnage stálo jako novinka? Oba FlatOuty vycházely jako budgety...
Já jsem Flat Out začal hned dvojkou, kterou mi kámoš nabídl jako plnou hru, pak jsem teprve vyzkoušel demo jedničky a za pár chvil jsem toho nechal, jelikož ovladatelnost aut byla oproti dvojce naprosto šílená. Asi bych si nakonec zvykl, ale když se začne dvojkou, kde jsou auta říditelná skvěle, k jedničce se už vracet patrně nikdo nebude. No a Ultimate Carnage? Absolutně mi nevadilo, že závody jsou totožné, jelikož část Carnage hru zpestřilo o další kousky, jako např. závod s bombou apod., takže tím se to vše vyrovnalo. Z hlediska grafiky to byl přechod opravdu znatelný a je pravda, že hardwarově se hra o dost ztížila. V podstatě i kvůli této hře jsem byl nucen obměnit procesor z 1,8 GHz na 3,0 GHz, abych si hru konečně dovedl správně vychutnat, což v poslední době patřičně činím. :-) Podle mě je obrovská škoda, že tvůrců obdobných her není víc (aspoň já o nich bohužel nevím), jelikož myslím, že na opravdové odreagování je tento destruktivní styl závodní hry nepřekonatelný.
Tak to už je na každým, že jo. Mě dvojka přišla až moc arkádová, taková needforspeedovská, i když NFS nesahá FO2 ani po paty. Možná pro to, že FO1 byla víc reálná, tak ji mám radši. Nějaký bugy to má, o tom není pochyb, ale pokud se je naučíte vychytávat, tak je to parádní zážitek + hard rock mám radši než metal :-D
Já teda dneska hrál UC asi 2 hodiny a přijde mi to naprosto super.Jsou tam módy který ve dvojce nejsou (např. beat the bomb je super) a ta grafika je fakt dokonalá, plus po tratích lítá mnohem víc věcí, takže je to ještě divočejší než dvojka : ).Osobně jsem měl nejraději tu, ale začínám se teď přiklánět k UC. Ale je fakt, že ty nároky jsou drsný - abych mohl hrát v nativu a mít konstatně 60fps, musel jsem snížit antialiasing na 2*.A na mý bejvalý x1900xtx to bylo skoro nehratelný co tak pamatuju, přitom dvojka jela na max parádně.

edit - souhlas s Montanou, jednička mi taky tolik nesedla : ).
Jednicka byla v nekolika vecech nehorazne otravna, diky cemuz sem ji rychle odlozil :)
Dvojka napravila vsechno co mohla...
UC je jenom FO2 v lepší grafice, nic víc od toho nečekej, jen pekelný HW nároky. Každopádně podle mě byla 1 nejlepší...
Dvojka mě ani nějak neláká. Spíše ten Ultimate carnage. Jednička byla celkem good, ale ty disciplíny byl trochu méně ujeté než ve dvojce co jsem viděl videa. A ultimate je má taky dost ulítlé. Takové skoky, to v jedničce nebylo :-(
Na Steamu teď balík Flatout 1+2 za 8 euro a Ultimate Carnage za 10...koupil jsem všechny : ).
multiplayer je úplně super, když si z kámoše děláš srandu, že už má o kolečko míň, ale chybí mi tam možnost přidat "boty", závodit jen ve dvou nebo ve třech je trochu nudné, kdyby byla možnost přidat si tam pár počítačových oponentů, dostalo by to další náboj a víc akce
Rád bych upozornil, že Mephis aj Tučňák jsou pod vlivem tří velkých piv, což na nich zanechalo následky jako po požití tří lahví neznačkového rumu bezdomovcem Václavem.
Chtěl bych Vás upozornit, že komentář, který v téhle chvíli píše Memphis a v nejbližší době se zde oběví, píše pod vlivem alkoholu. :-D