Popkec: Jo, s těmi auty to beru, alespoň máme všichni stejné možnosti. Mně se zdá (a asi to tak opravdu je), že ta auta mají jíné jízdní vlastnosti než v klasickém závodu. Ale možná, že o to je to lepší.
Nejhorší je výběr auta, nikdy nevím co si mám vzít abych vůbec dojel do cíle. A příště bych dal třídu vozů "stejnou jako má zakladatel".
Akhera: Náhodou, já jsem na vás oba dokonce několikrát čekal. Ale máš pravdu, že příště to pojmu v destruktivnějším stylu, než abych slepě ujížděl a moc si netrknul.
:-)

Popkec: Já myslím, že se vydařilo a slibuju, že příště se budeme mlátit jako koně, i kdybychom byli celkově třeba dvacátí. :-)
Chuck: Mě to taky spadlo, nakononec jsem se ale znovu připojil. Jinak závod dobrej, jen to bylo spíš Já + Akhera a ty někde o půl kolo před náma, musíš to míň hrát nebo já naopak víc :D. Určitě bych to někdy zopakoval, a to že jsi ty lidi vyhazoval byl dobrej napád, akorát tam dělali blbosti.
Chuck - Nějak jsi nám moc ujížděl :) A tím jsi přišel o všechnu srandu, protože s popkecem jsme se vždycky hezky mlátili :)
Tak mi to před chvilkou spadlo a to je docela klika, protože bych pokračoval pořád dál. Tak jsme holt v nejlepším přestali. Párkrát jsem našeho soupeře vyhodil z herní místnosti, protože na jízdu v protisměru jsem maximálně háklivej. Ale jinak dobrý, ne? Zopakujeme?

Caelos: Škoda, že jsi chyběl a že se nepřipojili další. :-/
Tak hodně... minimálně 8, to by se dalo sehnat. Akorát ty statistiky by byl problém, to by musel někdo zaznamenat, nebo tak něco. A závody, akrobacie a derby by se daly oddělit.

EDit: Něco bych chtěl dělat, poněvadž Flatout2 znova hraju a jsem z toho nadržený jak puberťák před prvním sexem. Baví mě to stejně jako kdysi.
Popkec: Jo, zůstávám Chuckem a ten čas pro dnešek platí ve 20.00 hod.

Caelos: Pokud budu schopen, zkusím tam ve 22.30 hod. být znovu, ale vidím to bledě. S tou ligou by to nemusel být špatný nápad, ale muselo by se nás sejít opravdu hodně, aby to mělo patřičný smysl. Já osobně jsem na akrobacii úplně levej, ledaže bych k tomu v tu chvíli pustil kluka. :-)
Hele, neuděláme si Flatoutovou ligu? :-D Ze všech závodů, akrobacií a derby co existujou by pak vyšel Master Flatoutista:)
Dobře, jdu to nainstalovat, doufám že se někdo ještě přidá. A doufám že budeš mít stejnej nick jako zde abych tě našel
Popkec: Já bych do toho šel, holt tedy bez Caelose a byl bych pro to, abychom to zase za pár dní zopakovali. Takže doufám, že se připojíš Ty, já, Akhera a popř. i někdo z dalších kolegů.
Zítra jsem v práci od 13:00 do 22:00
Sobota 21:00 - 6:00
Neděle 21:00 - 6:00
Pak 2 dny volna (s tím že ten jeden den mám po noční.
Caelos: Hm, v tu dobu já už asi odpadnu, protože jsem po noční. Nenacháme to nakonec na zítřek? Nebo to můžeme zkusit nadvakrát - dneska i zítra.
Ve 22 končím v práci. Než dojede z Třince do Těšína, tak 22:22 bych mohl být ready.
Akhera: Koukám, že si vybíráš moje oblíbená auta, hlavně to první. Vzhledem k tomu, že děláš autoškolu, měl bych pro Tebe takovou speciální podmínku - musíš každý závod dojet bez jediného škrábnutí. :-))

Caelos: A přesně ve 22.00 hod. (14.10.) můžeš? Většina z vás určitě stejně ponocuje, takže to třeba může být ideálnější. Hlavně se už konečně domluvme!
Akhera: Však budou instruktoři čumět co umíš za předjížděcí manévry :D
Chuck - Mám si vzít Sunray, abych ti ujela hned na začátku, nebo Splitter, aby ses dočkal toho svého nárazu do stromu? :)
Jinak já si sakra slíbila, že během autoškoly nebudu hrát závody a kvůli vám to teď musím porušit :)
Do hajzlu, já myslel že dneska. A já jdu jako idiot na osmou domů:) Zítra nemůžu, jsem v práci. Mohl bych až po 22:00
chuck: Škoda, že nemám dvojku a UC po netu nějak nemůžu, bych tě hned za to tvé sebevědomí proklepl a vlastně i vás ostatní :-D
Akhera: Tak to si beru Canyon a pevně doufám, že se nerozpůlí o první strom. :-)

Jinak by to chtělo ještě nějakou Sally Taylor nebo Katie Jackson. :-) Co třeba Mili? Ale to je určitě křehká dívka.

Jo a zakladatelem závodu bude podle předpokladu Caelos. Strůjce nápadu byl on, takže bych to viděl takhle.
Chuck - Kdepak, ta jede jen pro vítězství a není s ní žádná sranda. To já se nebojím do soupeřů vrážet a vytlačovat je z dráhy (nejlépe do stromu :))
Chuck: Kdyby si se někdy o něčem takovém zmínil, tak bych se ani nebál. :))
Pooky: Kdybys řekl dřív, nemusel jsem tu svoji původní 250-ku HDD dávat bráchovi. Ty ses mě bál, viď? :-)
Mirus: Když je někomu málo verze od top cd za 299 nebo u ABC kde to bylo za 50kč a musí mít nutně steamovou tak si holt nezahraje.

A pokud budu mít čas tak bych si zahrál
Mirus: Cz verze s jinýma nekomunikuje a jelikož většina má právě tu, tak se nepřipojíš.

Chuck: Eh, mám z vás vítr, to je teda pravda .) Ale nemám na HDD už ani gb navíc, takže pochybuji, že se zúčastním.
Mirus: No, není to pravidlem, ale okolo 18.00 hod. bývá u compu synek, ale když uvidí, z jakého důvodu ho vyhodím, mohl by to v 7 letech pochopit. :-) Jinak si myslím, že by se mohl připojit jako minule Popkec a Pooky, ale chtělo by to alespoň další tři.
Všechno vidím :D.Borci,nešlo by to po 18.00 hodině? tak max.do 20.00 ? mám ALE Steam verzi.Či-li asi US verzi.Jaký má servery,nevím.Abychom se našly..nejdříve ale priorita je ten čas :/
Caelos: Oni se bojí toho, že tam budu já, resp. se bojí mojí ikonky, protože o Jasonu Walkerovi se říká, že je to (cituji) "agresívní a nepředvídatelný jezdec, který se na trati s nikým moc nemazlí". :-) Tak doufám, že tímto tvrzením vyprovokuju ostatní, aby mi dokázali, že kecám. :-)
Caelos: Co takhle zítra ve 20.00 hod.? Včera večer jsem to zkoušel po síti a účast byla velice slabá, tak bychom to mohli napravit. Ale trvám na tom, že auto si každý zvolí podle libosti.
Sice bych ODS nevolil ani za zlatý kozačky, ale musím říct, že Topol je jeden z mála normálních politiků a tím normální myslím právě tohle - že je schopen přijít do herny a tam se chovat jako normální člověk a ne nějaké rozkazovačné hovado :-). Památný jeho výrok (cca 1 měsíc starý) : "Tady odsud už nic dobrého nevzejde" (myšleno z Poslanecké sněmovny - seděl tam na lavičce jako divák a sledoval jak si politici s jejich kamarády lobisty za zády přilepují k zákonům dodatky).
macwar: Chyby v komentáři jsou záměrné nebo nevíš jak se píše slovo "hárdvér"? :-)
Jinak jsem ti dal plus, protože mě chyby neštvou ;-)
Paul: A na kolik Tě ten Burnout přijde? Většinou se to donedávna pohybovalo okolo 900 Kč, myslím, že na X-zone byla akce okolo 600 Kč. Nebo Ti to přijde z Británie? Někdy tam nemají příliš vysoký ceny, koneckonců jsme se tady o tom nedávno bavili.
Mno já ale právě mám nastavenou ČR, a všechno funguje skvěle.Takže to omezení už asi zrušili..

Pak večer tady budu, snad ta hra bude doma a nebudu pro to muset na poštu : )
Paul: Pokud vím, tak pro ČR je GfWL blokovaný (minimálně ještě nedávno byl). Ale prý stačí zvolit jako bydliště třeba Anglii a vše poběží, jen třeba mě se nechce zakládat zase další Live účet, tak jsem to nikdy nezkoušel :).

A Burnouta večer klidně dám ;)