Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@vodkasesemtexem (13.05.2015 21:35): OK. Pokud máš na mysli Eurofighter Typhoon or RAGE (kde přešli programátoři od DID) tak ano, hrál. Ale nesahá to, bohužel (a říkám to velmi, velmi nerad) ani po kotníky starému ale stále výbornému DID EF-2000 s datadiskem TACCOM nebo Win95 verzi Super EF 2000. Jediné co na tom vidím pozitivní je plně dynamická kampaň. Ostatně přečti si můj komentář k DID EF-2000 a sekci zajímavosti u něj a u DID F-22 TAW.
to jo, voni to neschválili asi - já právě vyrustal ještě na knížkách, takže F16 od sokola na obloze poznám - trochu jsem čekal, že na tenhle trapný dialog dojde... opravto, prosím, za mě, at to tam nestraší!

koukám, máš v popisku značku Eurofightera, toho novýho jsi hrál (tuším z roku 2003)? moc se o něm nepíše...
@vodkasesemtexem (12.05.2015 00:06): nerad Ti to říkám ale F-16 Fighting Falcon (oficiální jméno) neboli Viper (jak mu říkají piloti), byl původně výrobek firmy General Dynamics, až později tuhle fa. koupil Lockheed Martin, tedy nikoliv McDonnell Douglas jak jsi chybně opravil v popisu MicroProse Falcon 4.0.

GSC F/A-18 Korea a Jane's F-18 jsou od jiných vývojářů a obě jsou kvalitní simulace F-18, byť ta od Jane's je více propracovaná a více hardcore. Mimochodem Jane's nejprve vydali Jane's F-15 a, až pak Jane's F-18.
Falcon na svou dobu (1996) vypadal (na vobrázku) vopravdu dobře, F/A-18 KOreu (jesli je to ta samá), jsem jeden čas lítal na starý páce, protože to vlastně jinak nešlo a nebylo po ruce nic jinýho, ted už to ani nerozchodím - nevadí. je to (podle mě) spíš druhořadej simulátor - vlastně to byl sequel k F-15, která ale pořád dokáže zaujmout i po grafické stránce. ted jsem si uvědomil, že vedle F16 Fighting Falcon existuje další Falcon 4.0 (1998), o kterym mluvíš (všiml jsem si rozdílu u vývojářu, a pak chybného udaje samotného výrobce letounu v uvodu a hned to opravil)! tu hlavičku musel psát nějakej sváteční letec bez základních znalostí avioniky!
Já myslím, že Endura to ohodnotil jak to cítil. SSI Flanker 2.0 (datadisk zdarma Flanker 2.5 !!!) byl ve své době rozhodně na špici moderních leteckých simulátorů spolu s Microprose Falcon 4.0 a Janes F-18. Ale je nutné dodat, že Flanker 2.x bohužel zůstal tak trochu na půl cesty, avionika byla značně zjednodušená, letový model hodně dobrý ale kobra a další "supermanévry" byly prostě skriptované - což mě osobně bylo celkem jedno - jejich využití v reálném dogfightu je přinejmenším diskutabilní.
Taky chyběl provoz v rádiu a vůbec radiokomunikace téměř žádná, plus ty statické mise v kampani... Osobně jsem hodnotil výše.
Do vydání Lock On rozhodně nejlepší simulátor ruských moderních letadel. Dnes samozřejmě nahrazen DCS Flamming Cliffs 3 a jeho moduly které přinesly takzvaný Advanced Flight Model, který je úplně někde jinde.

PS: ale je nutné dodat, že pro majitele starých PC je to stále dobrá volba.