Tak toto bolo veľmi fajn DLC. Ale je pravda, že krabice boli najťažšia časť hry. Ale podarilo sa mi tiež vstúpiť do klubu 50 000. :)
@raisen (01.03.2024 18:45): Tak to všechna čest, já ztratil nervy a nechal si jen cenu za 30000 :) Ten časový limit mě nutí panikařit :D Ale dívám se, že v Remaku jsem to dal, čili tady je obtížnost asi opravdu o dost vyšší.
@Zoltan (01.03.2024 18:35): U těch krabic jsem nějakou chvíli i strávila. Nakonec jsem to zvládla při pokusu, kdy jsem se už ke konci ani moc nesnažila, protože jsem si říkala, že to nemá cenu :D Pro mě rozhodně těžší než nepovinní bossové. U nich jsem aspoň měla pocit, že to jednou zvládnu.
Fajn přídavek, Yuffie jsem si docela oblíbil. U Sorona šlo vidět, že tam byl snad jen kvůli smutnému zakončení a nepřišel mi tolik propracovaný. Nepovinné bossy jsem nedělal, většinu vlastně ani v Remaku, ale nevěřím, že jsou větší výzvou než ty zatracené krabice. Jak může někdo dát 50 000 bodů? :D
@raisen (06.05.2023 15:11): Chtělo by se mi říct ze Jufína tam nemá co dělat v Midgaru, ale vzasade cítím ze udělat s ni dlc nebyl špatný nápad. Jen to možná trochu smrdí tím ze v Rebirth ještě nebude a dočkáme se ještě třetí části :)
Tedy ty Top Secrets boje v tomhle DLC stojí za to. Při mém finálním pokusu (snad po hodině) mi nevyšlo skoro nic, jak mělo (byl Ifrit, Sonon padl v druhém boji docela rychle, ve třetím taky, ale aspoň stihl nějaké Thundagy) a několikrát jsem využila Reprieve. Nakonec se ukázalo jako dobrý nápad dát si Elemental+Fire do armoru a trochu doléčit Yuffie díky ohňům na zemi v posledním souboji. Dorazila jsem toho posledního bosse úplně posledním Thunderem, i když už se mi blížil i Limit Break, tak bych počkala když tak na něho. Jsem ráda, že už je to úspěšně za mnou.