@Charllize (07.09.2023 13:45): Úplně si nemyslím, že tohle by byla hra, kterou vydají i na konzole. Ever Crisis není plnohodnotný mobilní de/remake, něco jako byla FF15 Pocket Edition. Je to zkrátka gacha hra s větším zaměřením na příběh a mapující jednotlivé události z celé FF7 kompilace. Hru máš rozdělenou do kratších příběhových kapitol protkaných souboji. Některé kapitoly jsou jen cutscény se soubojem, jiné nabízí i průzkum okolního prostředí. Před začátkem kapitoly máš kratičký text dovysvětlující předchozí děj. Ale celé je to postavené, jako každá na gacha hra, na sbírání rare zbraní, kostýmů a témat skrz placené krystaly a systému náhody, jestli si danou věc vylosuješ.
Ale jinak to vypadá fantasticky. Jsem zvědavý na ten scénář s mladým Sephirothem. :)
@Charllize (07.09.2023 13:26): Tomu rozumím, taky na mobilu u ničeho moc nevydržím. Třeba Moonshades mě moc bavil, ale dohrát jsem to nezvládl. Na druhou stranu FF mě u toho možná udrží, snad alespoň na projití těch příběhových částí.
Mám tedy odehraný pouze celkem krátký úvod, ale vypadá to dost nadějně. Grafika je excelentní, obzvláště v animacích, souboje tradičně skvělé. A obsahu taky asi nebude zrovna málo.