Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

FIFA 22

01.10.2021
74
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

FIFA 22 rozšiřuje nejpopulárnější fotbalovou simulaci od EA o další díl. Stejně jako minulý ročník ani tento nepřidal žádnou novou ligu ani režim, ale rozšířil a výrazněji poupravil ty stávající.

Nový díl je zaměřen především na novou generaci konzolí (Play Station 5, XBox X/S a Stadia), které jsou oproti ostatním výrazněji graficky upraveny, obsahují spoustu nového obsahu a především největší novinu současného ročníku nazvanou HYPERMOTION. HYPERMOTION hru obohacuje o 4000 nových animací a především i o vylepšenou umělou inteligenci, která obohacuje hráče o strojové učení, což podporuje vylepšený pocit ze hry a hráčů ovládaných AI.

Kariérní režim umožnuje vytvoření vlastního týmu a jeho vsazení do již existující ligy. Je tedy možné si od nejnižších lig vybojovat stabilní místo v rámci UEFA Champions League. Po vzoru skutečnosti je také hra doplněna o novou evropskou soutěž UEFA Europa Conference League.

Hra obsahuje stejně jako předchozí ročník pouze 3 zástupce české ligy a to: AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.