Tak bohužel jsem hru nedokázal dostat do hratelné podoby, i když jsem zkusil úplně všechny rady, co jsem nalezl na netu. Aspon jsem tedy dokoukal zbylé cutscény ve story modu na youtube a nainstaloval jsem FIFA 18, která už funguje bez problémů :D
Tak to už má celkem koule, ačkoli animace a záběry mimo hru jsou trochu wtf (občas). Nicméně obtížnost se hodně zvýšila a simulace fyziky míče je skvělá.
Kdo by si chtěl zahrát semnou proti mě nebo jen poměřit statistiky a má hru na PC můžete si mě přidat. -CZ-SESTNACTKA
@El Buitre (30.09.2016 12:01): Už to mám za sebou a mé pocity jsou divné. Nebavilo mě to ale pořád mám nějakou potřebu to hrát dál a dál :) měl si pravdu. Zajímalo by mě co všechno jde ve hře ovlivnit a co by se změnilo kdybych to hrál jinak? Co by se stalo kdybych v zápasech stál na místě a nic nedělal a do toho simuloval trénink nebo střílel vlastní góly? skončila by hra? nebo by mě stáhli i tak přes to všechno z hostování do hlavního klubu? Pak jsem měl jednu vtipnou scénku kde do kabiny přišla ženská někde okolo 34 kola ligy a mluvila o tom jak máme srdcem bojovat o titul Premier League ale jak jsem počítal nedopočítal jsem se nikdy už před zápasem, že bych měl ještě šanci to vyhrát.
@Sykii (30.09.2016 02:57): Tak jelikož to prezentovali jako "příběhovej režim", tak bych

čekal víc než jeden příběhovej zvrat, kterej beztak nijak hraním neovlivníš (takže je úplně jedno na jakou obtížnost hraješ, kolik dáš gólů nebo asistencí) a herní náplň která nespočívá v hraní zápasu za zápasem (pokud máš důvěru jako hráč prvního mužstva), případně posledních pár minut (pokud seš náhradník), případně odsimulování danýho mače (pokud seš na tribuně).

Do toho teda každou chvíli nastupuje trénink kde donekonečna trénuješ pár předvolenejch věcí, což už je poněkolikátý (a věř, že za celou sezónu se to nastřádá) taky docela slušnej voser.

Těch animaček je tam vskutku pár desítek minut, takže tak dvacet třicet a většina z nich spočívá v tom, že když po zápase nesplníš požadavky, tak tě poplácaj po zádech, řeknou jestli nemáš nějaký osobní problémy a že se to zlepší. A ve chvíli, kdy se to "příběhově" tak nějak trochu rozjíždí je zase pro změnu konec.

Celkově teda docela nuda, ale aspoň mám day one odměnu do FUTka (https://s13.postimg.org/o8cdj1npz/123.jpg) a tím asi moje zkušenost se singlem pro letošek končí...
Začal jsem hrát ty online zápasy a ten engine jde znát, že to je odlišný. Přece jenom mi to přijde těžký, už v 10 divizi 3 zápasy 1 výhra 1 remíza 1 prohra zatím mi teda moc nesedí v minulých fifách sem měl už všechny ty bugy a boosty osahaný a ted jako bych byl bez pořádného skillu. Jo a ještě mě sere jak každý ocas hraje za United..
No upřímně, ten Journey je spíš převlečenej Be a Pro s pár desítkama minut animaček..
Hm, zase chybí Japonky? :( Letos začnu v tom případě rovnou FUTem a Journey modem.

A doufám že si jednou zahraju ženskou verzi joruney modu s lesbickou asijatku. Ale moc tomu nevěřím, EU je banda rasistů.
Mě trochu mrzí, že ten journey mod nejde hrát za eskymáka. EA je banda rasistů.
Těším se na ten Journey mod ale trochu jsem si to už pokazil tím že jsem čuměl na youtube sakra!
Zkusil jsem demo a i když jsem dal vše na Auto, tak mi počítač zamrzá strašným způsobem. Zatím jsem negooglil (stejně budu hrát PES), ale přesto, nesetkal se s tím tady někdo?