@Cobot (19.12.2015 01:35): S patnáctkou chybu neuděláš, i když má pár věcích rozbitých, ty napravuje FIFA 16. Není to ale nic vážného, patnáctka je zábavná a nějaký patch s českou ligou na to taky najdeš :)
Hrozně let jsme nehrál FIFU. Dostal jsem chuť to znovu zkusit. Chci do toho dát CSP patch s českou ligou - to je pro mě důležité a budu to hrát první dva týdny intenzivně a pak jednou za čas sem tam. Budu hrát na PC. Jakej ročník byste mi doporučili? V tomhle jsem spíš konzument. Ale zas nechci s jedním hráčem dojít od branky k brance a dát gól. Aspoň trochu námahy by to dát mělo.

FIFA 15 je teď za 15,- € což je asi maximum co do toho chci dát.
Teďka jak hraju na vyšší obtížnosti, jsem si všimnul jedné věci. Pokud prohrávám, hráči mi přijdou úplně skleslí, nejdou přihrávky a v 99% takový zápas prohraju. Naopak pokud vstřelím první gól já, na 99% vyhraju, protože mých hráčů je najednou plné hřiště. Teď jestli je to náhoda nebo je to tak schválně? :D
@Kovi81 (12.01.2015 22:49): Ještě tomu šanci dávám, plánuju letos hrát víc Fifu, čili hodnocení se ještě může změnit. Teď mám nahraných cca 90 hodin a jo, baví mě to, ale jsou tam prostě věci, které mi vadí. Některé jsem ale odstranil lepším nastavením sliderů.
@Walome (22.12.2014 13:42): Nejvíc mě vadí, že jsou hráči líní. Připadá mi, že napadám jen já s hráčem kterého zrovna ovládám, přestože mám nastavený týmový presing :D Prohrávám 1:0, dám tam sto útočníků, nastavím nejvyšší útok a ve vápně není snad nikdo - nespěchají. Tvůrci se chlubí emocemi ale za vítězstvím se na hřišti nežene nikdo :D
Si nějak nemůžu pomoct, ale čím víc fifu15 hraju tím víc mi přijde že je rozbitá.