@Komiksumec (komentář): FIFA 09 byla prvni po serii trech dilu od 06-08, ktere byly jako pres kopirak (zejmena 07 a 08). Vubec PC verze byly tou dobou znacne odflaknute. Od 09 se zacaly zlepsovat. Pamatuji, ze 11 mela jako posledni oficialni ceskou ligu. Devitku jsem hral jen chvili, nebyla nic extra, ale vyrazne lepsi nez predesle dily.
pro me stejne jsou nejlepsi dily 2005 a 2006 :D ..na xbox stravil jsem u toho kazdy den ..
V žánru sportovních her jsou 3 roky věčnost, navíc u FIFy ted nemá cenu hrát nic než 11 či 12
ta hra mě dokáže teda nadzvednout... oproti 07 rozhodně horší automatické přepínání mezi hráči, což zajistí řádku obdržených gólů. obrana mi někdy přijde jak skupinka pitomců, což zajistí ještě více obdržených gólů. a fyzika autorům taky poněkud ujela - odrazy od břevna jsou krajně podivné a už jsem dal několik gólů, které proletěly těsně pod břevnem a hra to vyhodnotila jako přestřelení branky
Neviete niekto kde zohnať funkčnú slovenskú Corgoň ligu?
Jestli se ptáš na ročník 2010, tak k tomu ti moc neřeknu, protože jsem zatím hrál jen demo a tam Be a pro nebylo přístupné. Ale myslím, že neomezeně sezon s jedním hráčem hrát nemůžeš, protože každou sezonu stárneš, takže to tipuju tak na 17 sezon max.
Díky, a jsou ještě nějaké zajímavé věci/události v Be a Pro? A můžu hrát neomezeně sezón, že?
Chci se zeptat ohledně Be a Pro módu, konkrétně k Fifa 10. Je to nějaké propracované, že i v průběhu sezóny dostáváte nabídky hostovat, či přestupy atd.? Tohle mě hlavně zajímá, abych neskysnul v tom samém týmu :)
anthraxcz- seš si jistej, že si hodnotil PC verzi? Jestli ano, tak ti asi ke spokojenosti stačí málo :)