nu, nechtěl jsem být nějak nevrlý nebo tak, zdá se, že se mi v noci drobátko popletly nicky a že ne ty, anóbrž Jo_Do se zase věnuje comment-nitpickingu.. ;))

a nejsem "hráč vysazený na...", pouze "občasný hráč-skeptik" :-)
Dobře, takže jsi hráč vysazený na počítačové hry. To slovo na K už před tebou nebudu nikdy říkat.
Abys mě pochopil, odmítání zmínek o konzolových hrách mi vůbec nepřijde samozřejmé, když "domov hráčů počítačových her" nenavštěvují jen lidé, kteří se v hraní omezují na jednu platformu. Nechtěl bych, aby se "databáze her" takovým způsobem distancovala od většiny krabicových videoher.
zamzourej prosim nahoru:

databaze-her.cz
domov hracu POCITACOVYCH HER

veru dobry pokus, ale me komentare nezohlednuji a nikdy nebudou zohlednovat nejake japonske kramy typu play station. ;-))
K ještěrovu komentáři z 20.08.2008: Do "požíracího žánru" se dá možná zařadit i playstationový Katamari Damacy, který ale byl afaik vyvinut zcela nezávisle na (paralelně k) Feeding Frenzy. Sice to není typická krabicovka, ale ani žádný shareware. Podobnost těch dvou herních systémů jde krásně vidět v (sharewarovém) Tasty Planet, který mocně čerpá z obou.