Nedaří se mi spustit hru. Trik se špičatým kloboukem nepomohl.

Windows 7. Hru pustím, na ploše se vypne Aero a asi za 2 sekundy to blikne zpátky a hra není spuštěná. Nevypíše to žádnou chybovou hlášku ani se neotevře okno s hrou.

Na fóru doporučovali nastavit práva správce, kompatibilitu s XP nebo W95 a přidat spouštěcí EXE do DEP (v nastavení Windows). Vše jsem zkusil. I po restartu mi to stále padá. Nemáte nějaký další tip, co bych mohl zkusit?
@Fatality (14.12.2015 14:00): už si moc nepamatuju názvy - ono jich sice bylo dost, ale ne všechny se dostatečně hrály a dokonce možná některé byly jen pro některé herní mody (?). Nejvíc si pamatuju nějakou malou kancelářskou mapku ála CTF (dvě báze a mezi nimi prostor) a tuším Dead Wood. Ale taky je fakt, že tomu už je nějaká doba, tak si nepamatuji všechno.
Hru vypnulo GameSpy po slušných 6ti letech života. Nicméně komunita obratem vydala patch a provozuje vlastní master server, díky kterému běží i vše ostatní. Takže kdo si chce zavzpomínat, má pořád možnost.

U mě vládla všemu mapa Factory, tu jsem fakt zbožňoval a měl ji neskutečně najetou... jó, kde ty časy jsou :)
Je to divné že už nejdou servery, protože ještě před asi 4 měsíci jsem hrál naposled a teď už ani jeden. To by mě zajímalo jestli to utnulo GameSpy?
@MartinezZ (28.11.2013 13:14): Tohle jsme dělali jako klan, bohužel druhá mapa (právě Streets, která byla na tohle nejlepší) se nedochovala, ale pamatuju si přesně, kam všude se dá vylézt. No a točili jsme i nějaká machinima, většina z toho je ale ztracená :-) zkusim pak doma pohledat.

edit: Hmm, v tom videu účinkuje Sandro, ten byl se mnou v klanu, pak byl docela slavnej v Trackmanii :-) až jsem musel zamáčknout slzu nostalgie.
čau, myslím že 1.07 není aktuální verze a všechny servery vyžadujou už 1.08. Já mám doma stažené 2 soubory -

fearcombat_en_107.exe 1.896MB
fearcombat_update_en_107_108.zip 19MB

teď to nemám nainstalovaný tak ti nemůžu říct jestli to funguje ale pár měsíců zpátky mi to běželo
lidi mam problem :-)....nejde mi stahnout nejnovejsi patch pro hrani na vice serverech. Stavajici 1.07 asi nebude nejnovejsi, ale kdyz dam update nenajde mi to zadny server s kteryho bych ho mohl stahnout...nesouvisi to nahodou s uzavrenim Sierry ? diky za odpoved
umpi: Rada do budoucna - když není moc co napsat, tak je mnohdy lepší nepsat nic. Komentář piš až tehdy, kdy máš hráčům co sdělit a alespoň doufáš, že to bude přínosné. Díky.
neni moc co napsat...prosti klasická multiplayrová střílečka se zpomaleným časem a zajmavímy zbraněmi