Ony možná taky přeplněné Himaláje působí hůř než přeplněná džungle.
@JohnCZ (02.09.2016 00:47): mě ty himaláje taky lákaly, ale upřímně, nestálo to za to. Je to fakt přeskinovaná kopírka, akorát s ještě o dost horším příběhem a nezajímavými postavami. Zabilo to ve mě oblibu značky, takže Primal už jsem proignoroval kompletně.
@Walome (30.08.2016 14:10): Možná právě proto, že je to pořád to samé. Ale přeci jen mě láká to himalájské prostředí. Určitě atraktivnější než ten stereotypní tropickej ostrov ve trojce (aspoň teda na papíře, ze hry jsem toho zas až tolik neviděl). Nebo ne? Jednou tomu ale šanci třeba dám.
@Walome (30.08.2016 12:25): Asi jo, ale kdybys to viděl, jakým fofrem se to celý seběhlo :-)
Už jsem to hrál tehdy, ale teď si to užívám tak nějak jinak. Předtím jsem jel jak blázen mise, teď spíš otevírám mapu, zkoumám.... Nečekaně me to baví.
Začínám uvažovat o tom, že začnu nahrávat videa. Včera totiž scénka jak z grotesky.
Po cestě k vysílací věži vidím tábor nepřátel. Už je ale pozdě, s tak se mi s nimi nechce nic. Objedu to tamhle horem po tý skále nad vodou. Jeep hrabe do kopce, já si říkám jak jsem s tím pěkně vyběhl. Když tu náhle zpoza křoví vylezl medvěd, který se asi šel podívat, který blbec mu jezdí v rajónu. Toho jsem se takovým způsobem lekl, že jsem reflexivně strhl volant. K mé smůle směrem ze skály. A už jsem letěl 50 metrů do vody. Když jsem vyplaval živ a zdráv, začal jsem se smát, že jsem přežil. Onen smích nejspíš vzbudil zvědavost v krokodýlovi, který se připlaval podívat a dal mi lekci ve válení sudů. Ještěže se umím tak ohánět mačetou. Krokodýlí kůže je už v báglu.