@Red (25.11.2015 14:28): Základní New Vegas se dobře hraje. Ale některé nápady z DLC jsou prostě božské. Celý základní příběh Dead Money je úžasný a hlas Very Keyes tak nádherný jako její osud smutný (teď jsem přidal ten song Begin again do videí). Ale gameplay je značně otravný.

Old World Blues je krásně švihnutý, aniž by byl kýčovitý. Ale atmosféry Dead Money už nedosahuje.
Já za celou NV is DLC neměl bug, asi proto že jsem měl nelegální verzi.

Těm DLC nemůžu upřít promyšlenost a originalitu, ale byly pro mě rozhodně tou otravnou částí hry které se při případném znovu zahrání vyhnu.

@valcik (25.11.2015 10:26): Mně přišla snesitelná akorát Christine, protože (z pochopitelných důvodů) mlčela. Mutant i ghoul nezavřeli tlamu.
V Casinu Sierra Madre jsem už právě byla, zasekla jsem se u toho, že smrt některého ze společníků hodí glitch, se kterým se nedá hnout.
A musím říct, že byť je tohle DLC docela dobře napsané a nemá blbý ústřední nápad, tak u mě prohrálo na celé čáře. Když pominu technické problémy znemožňující postup, tak na mě absolutně nefungovala ona atmosféra a ty oblasti navrhoval někdo, koho bych s chutí nakopla, než bych se lekala, byla jsem spíš vzteklá.
@Sadako (24.11.2015 13:43): Mutant aj ghoulík sú dobré postavy. Najlepšia časť rozhovorov, pri ktorej môžeš „normalizovať” ich pošramotenú psýchu alebo ich naopak kompletne rozložiť na vražedných psychopatov, čaká práve v tom zatrápenom kasíne. (Pozerám, že sa to stále predáva za 5 € a to sa mi zdá za add-on založený iba na štyroch zaujímavých NPC dosť. Svinský biznis, platíme za hodvábne spodné prádlo Todda Howarda!)
@Jab (24.11.2015 21:41): Jo, to jsem vyzkoušela, quest se uzavře, ale už se mi nespustí ten další, ergo se mi neotevře brána.
Zkusila jsem nahrát ještě pozici předtím, než jsem se do toho questu vůbec pustila, jestli ani to nepomůže, tak už nevím.

Jinak vzhledem k tomu, že tam nic nevidím a většinu času se ztrácím, je pro mě atmosféra nula nic, jsem spíš běsná.
Tohle DLC je tím systémem otravné, ale atmosférou je dalece nejpůsobivější ze všech DLC. Naopak Honest Heart považuji za nejslabší. Ale všechna DLC New Vegas jsou vlastně docela dobrá. Bugu je škoda. :-(

P. S. V té bug sekci píší řešení http://fallout.wikia.com/wiki/Trigger_the_Gala_Event

"During the quest "Trigger the Gala Event", when you approach the control panel in the bell tower to activate the Gala Event, a scripting error may occur, which causes nothing to happen when activating the control panel which leaves the player unable to finish the quest leaving them stranded at the Sierra Madre. [verified]

This can be worked around by proceeding back to the fountain and typing CompleteAllObjectives xx000fc0 (this will close the quest) and unlock 01001314, which will open the gate and let you go through."

Akorát místo toho xx v tom kódu bude třeba zjistit si, jaké pořadí má u tebe tohle DLC (typicky 04 atp.). Holt to musíš vyzkoušet. :-(
Zkuste si to zahrát s 1 životem a mít kolem sebe nepřátele :D to je teprve masakr :)
Já mám dojem, že survival horror a Fallout by měli zůstat v opozici natrvalo, rozhodně v momentu, kdy je engine (resp. desing lokace) takový, jaký je.
Atmosféru jaksi nestíhám vnímat, neb kvůli barevnému ladění nic nevidím a jsem leda naštvaná kvůli bloudění, protože kromě toho, že mě ničí barva, je to taky příšerně nepřehledné.
A ti společníci, um Gottes willen. Jediná dobrá je Christine, protože mlčí. Mutanta jsem v obou podobách měla chuť ubít tupým předmětem a ghoul mi taky lezl na nervy.
A tradičně mě sere neschopnost pracovat s tím, že postava už něco ví - já potkala Veronicu i Bratrstvo, o Elijahovi něco vím a hra mi neumožňuje na to jakkoliv zavést řeč.
@Jab (30.06.2015 22:37): Ja ti teda neviem, som jeden z najvacsich fandov System Shockov v galaxii, Bioshocky tiez mozes, ale teda Dead Money by som vobec nejako citelne neodporural.
Cely cas ma vyslovene sralo a zabijalo gameplay to co pises aj ty - "Jen pasti na každém kroku, pravidelné vybuchování " v kombinacii s " chaotický a neprehľadný dizajn exteriérov vo Ville".

Malo to brutalny potencial, ale niektore zle dizajnerske rozhodnutia to dost zrazili.

@valcik (30.06.2015 22:54): Ano perk by to znacne vyrazne zlepsil, ale ja som ho nikdy nemal pac mimo DM DLC je minimalne dolezity. Ale je fakt ze na velmi vysokom levely uz ani nie je moc co davat postave tak by sa dal navolit aj ten.
Jo, Dead Money je slusne DLCcko. Ja to hral s postavou zamerenou na chladne zbrane, coz zahrnuje i ty ostepy ktere tam pouzivate a daval jsem tem parchantum headky z krytu. Hrat to s jinou postavou, tak by mi asi hrablo. :-D Atmosfera byla hodne slusna.
Postavy sú výborné. V úvodnej časti mi prekážal ten chaotický a neprehľadný dizajn exteriérov vo Ville, v záverečnej časti ma zase štvala skoro až plošinovková koncepcia podzemia. Od Fallouta čakám niečo úplne iné, než spletité a nekonečné bludiská trojrozmerných koridorov alebo hru na schovávačku s bandou hologramov. Bethesďácka konzolová hrateľnosť to kompletne pochovala! ^^

Na pasce zaberá perk Light Step.
Hmm, proč to má jen kolem 70%? Imho je to parádně provedené. Survival fps jdou mimo mně, tak bych tomu dal méně. Ale mám respekt před zřejmou kvalitou tohoto DLC (které je i dosti dlouhé). Příběh, postavy, atmosféra... Vše bezvadné. Jen pasti na každém kroku, pravidelné vybuchování atp. Mně se to líbit nemohlo, nicméně fandům System Shocku, Bioshocku atp. asi mohu jen doporučit.