Netuší někdo, co se ode mě jako očekává? Přes 400 hodin buduju osady, vytvářím karavany, prakticky jsem z pustiny vytvořil fungující oblast. Chybí mi tu už jen emhádéčko a já mám teď jako jít a všechny vypoklonkovat? Tpč... No, takže jsem si hezky poběhal po Nuka Worldu, ještě prolezu celou mapu a pak bych to viděl na globální deratizaci.
Star control quest je teda dobra jebka... hned mam na tu hru zase chut, fakt :))
No to né, já vlezu na území raiderů, porazím jejich šampiona v aréně, a hned je ze mě overboss. Já se z tý Bleblesdy už fakt poseru :-D
Pravda, nechápu důvod proč bych se měl najednou zbláznit, stát se nájezdníkem a své vlastní osady které jsem 500 hodin vylepšoval najednou brutálně ničit a znovu obsadit... proč jako? To nedává smysl.
@Charllize (12.11.2016 17:30): Tým to nie je. Povedal by som, že je až umenie vytvoriť DLC, v ktorom sa dá stráviť toľko hodín a ktoré pritom až na pomerne atraktívnu novú lokalitu postráda čokoľvek iné zaujímavé. No a Bethesde sa to podarilo. Možnosť hrať za Raidera a prípadne pustošiť Commonwealth môže na papieri pôsobiť zábavne, ale za mňa skôr nie. Nevidím v tom žiadnu zaujímavú voľbu, pretože neexistuje reálny dôvod, prečo by sa mal hráč odrazu pridať na opačnú stranu barikády. Ale aj odhliadnuc od toho, príbeh nie je až úvod veľmi pútavý, misie neoriginálne vystavané a celkový čas zbytočne naťahuje hľadanie "collectibles" v rámci questov, pričom chýba aj zmysluplný záver. A to som ešte nespomenul hromadu nových zbytočných radiant questov. Aby sa nepovedalo, tak Bethedsa pridala do DLC aj možnosť všetkých kedykoľvek zlikvidovať a venovať sa čisto prieskumu. Za nejaké príbehové vetvenie to však ozaj nepovažujem, nakoľko sa tým hráč vedome ochudobní o hlavný obsah.
@Charllize (12.11.2016 17:30): to je ale pravda. Já mám u Falloutu 4 100%, protože mne to udrželo 520 hodin a ještě se tomu budu určitě věnovat. Ale tohle DLC Nuka WOrldu je jako kdyby ho zapoměli vydat u New Vegas a dali ho teda dodatečně až nyní. A v tom přímým srovnání pak vlastně vypadá – zastarale.
A nebaví mne. Neobsahuje tu dynamiku hraní co má základ a Harbor.
Ale taky bych řekl, že ti co neměli rádi F4 a její "novoty" by tohle měli ocenit mnohem více.
K tomuhle DLC jsem chtel jen podotknout jednu vec. Je skutecne zvlastni ze kdyz Bethesda dala hracum DLC kde je potreba udelat nekolik zasadnich rozhodnuti ktere ovlivni cele DLC, tak se jim to taky nelibi. V zakladni hre bylo spatne ze tam dle nekterych zadna zasadni rozhodnuti nejsou a tady je zase spatne ze tam jsou. To je pak tezke se nekomu zavdecit kdyz to vlastne moc ani nejde:)