U Face off jsem strávil v dětství strašného času a pekelně jsem se u toho bavil. A v roce 2022? Stačily mi tři zápasy a mám dost. Není to špatné, jen se to hrozně rychle ohraje. Možností přímo na ledě moc není, mimo led je to o něco lepší (jdou tu dokonce volit i cesty, kterými mají hráči jezdit, což jsem vůbec netušil).
Tuhle hru jsme mastili s kámošem, když jsme u našich v bytě připravovali diplomku. Vždycky jsme kus diplomky sepsali, ale stejně jsme už mysleli, že na dáme zápas proti sobě. Končilo to šílenými výsledky, protože pomalu co střela, to gól, ale zábava to byla. Samozřejmě jinak než proti lidskému protihráči už to moc nemělo cenu.
@DEU (komentář): Objektivne je to strasna hra a chtelo to velkou davku predstavivosti, aby si pripadal jako v NHL, prejmenovani tymu samozrejme pomohlo, ale mela genialni a dodnes neprekonany bitky. Slo tam dat kravatu, mlatit hrace na zemi, proste parada a old time hockey jak ma byt.
Ještě tu nezaznělo, že Face-off je předchůdce be a pro režimu, protože ovládaného hráče jste si zvolili před vhazováním a přepnout už se tuším nešlo. A nemůžu si pomoct, ale na Shot Cam čekám v NHL dodnes. Sice v jednom díle byl detail na hráče v samostatném úniku, ale nápřah z dálky s detailním záběrem na branku a s možností výběru, kam vystřelím se dodnes v sérii od EA neobjevil. Navíc bylo možné hrát za dva hráče v jednom týmu, čehož jsem s kamarádem často využívali.
Já taky přejmenovával, udělal jsem si nároďáky, tedy takový MS. Ale jak řikáš největším probémem této hry je stereotyp. Docela by mě zajímalo jak se to hrálo ve dvou, třeba by to byla stejná bomba jako SWOS.
Face off mě bavil hodně. Hrál jsem ho tak 3 dny ale pak mi zalezl pod kůži stereotyp. Zajetí s hráčem mezi kruhy. Přiblížení obrazovky, zobrazení golmana, a výběr směru kam puk vypálím. Hratelnost u mě prodloužil fakt a možnost totálně si překopat soupisky. Vytvořil jsem tak vlastně celou ELH a 1.ligu výběr týmů a vdechnul NHL trochu českých týmů...
Jako hokej Faceoff za moc nestal a byl jen o neco lepsi, nez prisernej Alex Dampier Ice Hockey (jeste neni na databazi). Byly v nem ale vubec nejlepsi bitky, ktery fakt nemely chybu. Na trestnou pak dokonce sel jen ten hrac, kterej bitku prohral.:0)