Hraji to uz asi po pate (pritom ladim chyby v cestine), a zajima me ci je nejaky mod co zmrazi zvysovani expu pri vybere schopnosti. Tak by se dalo vylepsit vsechno a mit ultimatniho bijce.

Taky je lepsi original CD verze nez verze na GOGu u ktere blbne kamera.
@Wolfram (01.01.2014 17:19): Hlavně tahle hra má neskutečně drsnej mulťák, co jsem u RPG viděl. První mapa ještě jde, ale na druhou potřebuješ grindit jak magor, jsme to hráli skoro celý víkend a druhou mapu jsme nedokázali projít celou :)

A vůbec s touhle hrou mám spojených víc failů - je to jedna z mála her, kterou jsem byl nucen dohrát na nejlehčí obtížnost, protože jsem chtěl hrát jen za jednu postavu a to na normal není možné, ono i na tu nejlehčí tam necháváš spoustu potvor nezabitých.
Ještě jsem si vzpomněl na jinou strategii, jak se vyhnout používání cheatů nebo zběsilému loadování - s lukem střelit dotyčnou potvoru a nechat se pronásledovat do nějaké spřátelené osady, kde ji ubijí vám přátelští obyvatelé. Tohle konkrétně jsem využil ve zdánlivě hardcore misi, kdy musíte ukrást modrým lizardům posvátnou mušli - postupně jsem je všechny odlákal k těm zeleným :D Se vzrůstající vzdáleností musí hráč na zpáteční cestě strategičtěji umisťovat společníky, kteří budou "maratonce" léčit (doba běhu je hodně omezená).
Člověk občas žasne, jak ho tyhle staré hry nutily k vynalézavosti :D