Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Everybody's Golf

Hot Shots Golf: World Invitational, Minna no Golf 6

15.02.2012
23.07.2013
80
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

První a jediný díl v sérii Everybody's Golf, který byl původně vyvíjen exkluzivně pro handheld PlayStation Vita jako jeden z launchových titulů.

Jak asi každý očekává, jde o díl ve velkém využívající možnosti konzole. Můžete tak například přesouvat vaši postavu pomocí dotykového displeje, podobně jako lze v reálném čase měnit denní dobu posouváním oblohy. Augmentovaná realita a gyroskop zase umožňuje rozhlížet se po hřišti pohybem konzole. Novinkou je i možnost přepnout do pohledu první osoby při odpalování míčku. V základu jde ale stále o ten stejný arkádový simulátor golfu, který klade velký důraz na úpravu vaší postavy a především na online multiplayer, který je nyní až po 30 hráčů.

Hra se později dočkala i portu pro PlayStation 3, kde samozřejmě chybí zmíněné možnosti ovládání. Jsou ale nahrazeny pohybovými ovladači PlayStation Move. Nově přibyly i dva bonusové herní módy a obě verze podporují cross-play a cross-buy. Zdarma pak jsou k dispozici dostupná DLC před vydáním PS3 verze.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • Vita 90
Asi nejlepší díl v sérii. Základ se zásadně neliší od předcházejícího World Tour na PS3, ale hra nabízí zajímavější challenge v singleplayeru a navíc člověk může poměřit síly s ostatními v relativně atraktivních online eventech. (Třeba s celou asi 10člennou CZ/SK komunitou :D)

Zásadním plusem určitě je i platforma - jelikož hra je původem na Vitu a na odpálení míčku člověku stačí desítky sekund, nahrál jsem kvanta her hezky v práci za pultíkem v JRC :D

Vita je zároveň příčinou největšího negativa - totiž grafika není tak hezká, jako na PS3 verzi - ale upřímně řečeno není to o moc a rozhodně není nad čím ohrnovat nos.

Jinak prostě klasika: pohádkově krásná, detailní, promyšlená hřiště, na kterých postupně stoupá challenge, easy to learn/hard to master odpalování, rozmanitý roster hráčů i caddies s unikátními hláškami a animacemi, příjemná hudba, postupné odemykání všemožného vybavení, a bůhvíco ještě.
+6