Bylo by dobré zmínit, že na Steam Workshop je překvapivě dost fan přídavků (sequely, nové postavy, rozšíření romancí atd.) valná většina z toho je ale v Ruštině. Nejobjemnější a z příběhovýho hlediska je asi nejzajímavější "Samantha" nová postava, 9 dní, obsahuje všechny postavy z originálu. Pak je tu sequel, který nese název "Breakout from time" je to údajně o tom jak se Soudruh Seyron osvobodí z onoho neustále opakujícího se cyklu, ale zatím je to jen rusky.
@pajmič (02.01.2015 16:42): Klasická dating-sim. Každé rozhodnutí má ukryté bodové hodnocení. Body se přičítají k jednotlivým postavám. Chceš-li se dostat na její cestu, tak bodů musíš mít aspoň šest. Pro dobrý konec devět. Na Steamu je k dispozici detailní návod.
Prosím vás, pánové, jak to tady funguje s romancema?
Už se vidím, jak skončim s úplně jinou holčinou, než jsem zamýšlel. Jsem na konci třetího dne a Lena po mě nějak něčekaně vyjela. Ne, že bych si stěžoval, ale je mi zcela jasné, že at už skončim s jakoukoliv konec nebude happy.
@Solidor (28.12.2014 20:59): Ono, zde by bylo asi vhodnější změnit napětí za očekávání. Ale určitě ano, nicméně v daném rozsahu ho bylo docela dost.

Jinak tedy čekal jsem, že budu mít pozitivní konec a na konec mi vyšel Lena bad jako první. Nicméně ten se myslím povedl.
@Drolin (komentář): Většina cest opravdu vychází do prázdna. Jakoby tvůrci sami nevěděli jak hru ukončit. Jen dva tak nějak nakousnou, co se vlastně může dít.

Srovnání s S;T a Uminekem je ale spíše k pobavení. Napětí v nich je někde úplně jinde. ES je, v tomto ohledu, maximálně lepší průměr.
Velmi povedená vizuální novela. V rámci krátkého rozsahu přímo skvělé.