@Crash (06.11.2013 10:13): Nicméně výborný výběr :). A u C's Ware tomu tak je, řekl bych ale, že modernější přístup se z větší části dělení na cesty a větvení již nevěnuje.

@Drolin (06.11.2013 09:36): Tak už je to retro, ne... ;-) Mě hlavně zaujalo to přepínání těch charakterů, kdy si s nimi vzájemně umožňuješ další postup, chtěl jsem vědět jak to vlastně funguje.

A jinak mě docela překvapilo, že občas nastávají zákysy, to jsem u vizuální novely nečekal. Je to mé první sektání s tímhle žánrem, když nebudu počítat nějaké krátké flashovky v prohlížeči. A zjistil jsem že to je v podstatě klasická adventura bez puzzlů a inventáře, ale rozhodně v tomto případě nejde jen o nějaké odklikávání a čtení, toho rozhodování kam půjdu a s kým budu mluvit, je tu dost. Ale zatím se docela bavím.
Tak tohle bude dlouhá seance jsem podle jednoho walkthrough zhruba ve čtvrtině hry a na tachometru už mám natočeno přes 20 hodin...