Ano, bylo to velké zklamání a krok zpět. To co popsal Rapier je holý fakt a bohužel to tak je. Nevím jaký byla představa Rage, vytvořit sim něco mezi hardcode a arkádou. To se jim možná povedlo, ale zklamali fanoušky F-22 TAW, EF-2000 atd. Předpokládal jsem, že tento titul zase posune letecké simulátory o kus dál, ale bohužel neposunul.
@90210 (12.08.2016 21:58): 40% není mnoho, uznávám ale prostě tento letecký simulátor původnímu EF-2000 s dat. TACCOM nebo F-22 TAW nesahá ani po kotníky.

Jak bych měl ohodnotit hru, která - mimo kampaň (a to se bavíme teď o faktu, že dojem z bitvy je díky dynamické kampani excelentní) - je ve všem horší než jeho 6 let starý předchůdce EF-2000?!

Recenzanti by dali 6/10, možná 7/10 ale pak by stupnice 0-100% nedávala žádný smysl.

Věř mi, že pro mě tohle bylo jedno velké zklamání. Nikdo nečekal kvalitu Microprose Falcon 4.0 ale DID EF-2000 byl ve své době etalon kvality a na několik let dopředu určil směr jakým se letecké simulátory začaly ubírat. Očekávání byla skutečně vysoká ale realita daleko, daleko za očekáváním. Dodnes nechápu, proč jen prostě nevzali původní EF-2000 a nepředělali ho do nové grafiky plus řekněme nové lokace.

Jakožto velkého fanouška DID a jejich dodnes hraných leteckých simulátorů mě to mrzí dvakrát tolik. To mi věř. Říká se mi to těžce ale je prostě tak.

Zkus to a dej mi vědět jak to vidíš. Možná jsem moc přísný ale pokud Janes IAF/USAF dám 70-75% a to mě ve své době učarovali, tak nemohu volit jinak.