Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

E.T. Armies

48
7 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
03.03.2016 PC
Vývojáři:
Raspina Studio
Oficiální stránky:
http://etarmies.com/
E.T. Armies se odehrává v dystopické budoucnosti, ve které jsou vyčerpány zemské zdroje. Zdá se, že opustit planetu je jedinou cestou k přežití, ale ne všichni mohli odejít. Ti, kteří zůstali, Forsaken, střádají plány pro pomstu. Zhostíte se futuristického vojáka jménem Aria a společně se svou jednotkou Parsis, které velí Farhad, se vydáte vstříc nepřátelské armádě Forsaken.

E.T. Armies je sci-fi 1st person střílečka z Iránu a před vydáním byla přirovnávána ke Killzone. Hru pohání Unreal Engine 3. Vývoj trval dlouhé 3 roky, protože mělo studio malý počet zaměstnanců a ještě menší rozpočet. Hra obsahuje multiplayer až pro 16 hráčů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Po Garshaspovi je tohle teprve druhá íránská hra, kterou jsem kdy hrál a bohužel se moc nepovedla. Hlavní problém není ani v krátkosti, ani v přepálenosti světelných efektů (tolik lens flare odlesků se hned tak někde nevidí) a dokonce ani v zjevné nízkorozpočtovosti patrné třeba na zvukových efektech.

Nejhorší je způsob, jakým jsou nadesignovány levely: Někam dojdete, čímž se spustí skript a začne na vás chrlit tuny nepřátel. Jelikož ti jsou vybaveni výhradně silnými hitscan zbraněmi a vaše postava je velmi pomalá a neohrabaná, můžete zapomenout na divoké manévrování a la Doom nebo Quake. Nejlepší (resp. jediná možná) taktika je se někde chytře schovat a odtamtud velmi opatrně likvidovat jednu vlnu nepřátel po druhé. A tohle pořád dokola. Když sejmete už desátý otravný dron a za sekundu přiletí jedenáctý, máte chuť to okamžitě vypnout. Déle než cca 2 a 3 hodiny čistého herního času by se to ani vydržet nedalo.

Pro: občas pěkná grafika, íránské vývojáře v ČR chceme, velmi krátké

Proti: mizerný gameplay, pomalý pohyb postavy, občas neresponzivní ovládání, velmi krátké

+7