@special_plan (23.09.2016 13:12): viz komentář. Buď vývojářům došly prachy, nebo trpělivost. Ale je to prostě menší, než by to mělo být. Už poslední 4 lokace (ty severní) jsou strašně strohé, skoro nic tam není a úloha místního bosse je minimální. Čekal jsem, že s ním bude větší sranda. Že mě pošle na sever vyřešit nějakou věc. Ale šlo to hopem.
Asi je na vine štruktúra úloh, aj mne sa zdalo že som sa viac nabehal medzi mestami a tajným úkrytom iluminátov v dvojke. Bez respawnu príšer sa zdá opakované behanie po tej istej trase zdĺhavé.
Ted mě úplně šokoval jeden goblin, kterej si sám otevřel dveře :o) To jsem fakt nečekal, že to už konečně umí, zevloval jsem ve vedlejší místnosti s pár HP a ted jsem namydlenej :)
Ty voe, to je největší joke, že se mi během souboje rozpadl luk a ted nemůžu sehnat žádnej jinej. Obchodníci ve městě ho neprodávají.
@valcik (29.07.2014 22:07): V tom případě beru pro tenhle díl Rangera se specializací na luky. Ten barbar, za kterého jsem hrál v Book 2 byl dost stereotypní. Trošku se ale děsím, že budu muset pořád obstarávat šípy a nevím jestli tam je nějaký mechanismus na udržení nepřátel od těla (třeba nějaký pet, jako to bylo v Balrum).
@Drolin (18.02.2014 19:59): Jop, trojka je slušná, baví ma viac než dvojka! S osvedčeným kleriko-bojovníkom (lvl 14) už sa prebíjam k podhoriu Astral Range, ale tentokrát si dojdú na svoje hlavne rangeri a zálesáci. Je tu menej civilizácie a viac divočiny; mestá sú malé, najviac času trávim prieskumom terénu a pátraním po prístupovej ceste do severnej oblasti. Aj skill systém trošku potunili - foraging napríklad funguje už iba počas cestovania, pri spánku nie, ale zato generuje okrem alchymistických substancií aj potraviny a vodu. ^^
@ugraugra (18.02.2014 11:19): Je spokojen. Myslím, že jediným problémem (u hráčů) je, že série neprošla výraznějším progresem. Kvalita je vždy velká (vzhledem ke konkurenci), a stabilní - záleží jen na momentálních preferencích, či menší jedničku, větší dvojku, nebo (zdánlivě) střední trojku.
Zatím co čtu feedback od hráčů, tak to vypadá na nejhorší díl trilogie. Uvidíme co na to řekne ten jeden člověk tady u nás co to má rozehrané :)