Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Eradicator

1996
64
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Planeta Ioxia a její tři měsíce jsou životně důležité pro celou společnost, protože nikde jinde se nenachází důležitý prvek jménem mazrium. Na Ioxii se ovšem z dlouhého spánku probudily nepřátelské mimozemské síly a následně vztyčily kolem planety a jejích tří měsíců silové pole, kterým neproletí žádná kosmická loď. Proto musejí být mimozemšťané za každou cenu zničeni.

Eradicator je možné hrát za tři různé postavy ve first nebo third person pohledu, mezi pohledy je možné libovolně přepínat. Máte na výběr silného a pomalého ještěra Kamchacka, slabší, ale rychlou kočičí ženu Eleenu a lidského cyborga Dana. Postavy se liší, rychlostí, brněním, útokem zblízka, dokonce mají mírně odlišné úkoly v jednotlivých úrovních (každá postava se na Ioxii dostala z jiného důvodu). V celkem pětadvaceti úrovních je oproti běžnému FPS standardu více kladen důraz na řešení různých problémů. Budete ničit generátory automatických obranných systémů, obnovovat napájení hydraulických dveří, dálkově ovládat roboty nebo využívat pohledu všudypřítomných kamer.

Zbraňový arzenál je velmi nápaditý, čítá okolo patnácti různých kusů, dokonce obsahuje speciální raketomet, u kterého je možné ovládat raketu po jejím výstřelu. Použitý engine velmi připomíná build, na kterém běží např. Duke Nukem 3D.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.