Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Enemy Infestation

30.09.1998
90
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Na planetě Redavi se ve 24. století rozvíjí kolonie. Její pestrá populace se skládá jak z vysoce postaveného vojenského personálu a vědců, tak i z pohostinských a nemocničních zaměstnanců, a dokonce i týmu nápomocných robotů. Tito kolonisté zde sklízejí a zpracovávají velice potřebné zásoby jídla a energie pro sklíčenou Zemi, přičemž jsou napadeni rojem mimozemských, hmyzích nestvůr, jejichž zájmem je zachování vlastní rasy. A bude právě na hráči, aby zamezil těmto vesmírným broukům v ovládnutí planety a zachránil tak lidskou kolonii.

Fanoušci her jako Fallout Tactics: Brotherhood of Steel či filmů jako Alien si přijdou na své. Enemy Infestation je frenetická squad-based RTS z izometrické perspektivy podporující co-op singleplayer mód a klasický multiplayer přes LAN či Internet pro čtyři hráče. Se svým real-time enginem, detailní grafikou a podporou on-line multiplayeru, Enemy Infestation vyzdvihnul styl her jako X-COM: Terror from the Deep na novou úroveň. Přímo ve hře si hráči budou moci upravovat své zbraně (od laserů až po raketomety) a využívat je v bohaté plejádě misí k efektní i efektivní likvidaci emzáků a ochraně kolonistů.

Taktická hratelnost se dále vyznačuje neotřelou umělou inteligencí, která se v průběhu hry učí novým obranám. Emzáci se tak stávají pravidelně imunními vůči hráčovým zbraním a útočným metodám, což jej nutí, se stejnou pravidelností, strategii obměňovat. Co na nepřátelské mimozemšťany funguje v jedné misi, je v té další může například proměnit v obry, místo destrukce je rozmnožit apod. Třešničkou na dortu budiž bohaté osazenstvo hratelných postav, kdy každá má vlastní class i osobnost, což hře umně dodává znovuhratelnost.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.