Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Elemental: Fallen Enchantress

Fallen Enchantress

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
23.10.2012 PC
Vývojáři:
Stardock Entertainment
Oficiální stránky:
http://www.elementalgame.com/fallen-enchantress
Fallen Enchantress je fantasy strategie s prvky RPG amerického vývojáře Stardock Entertainment a je následníkem, pokračovatelem a předělávkou nepříliš úspěšného Elemental: War of Magic

Hra se odehrává ve světě Elemental, což je svět plný magie, který je ale zpustošený válkou a rozerván Titány, nesmrtelnými bytostmi, které se snažily Elemental ovládnout. Svět je rozdělen na dva nepřátelské tábory: Lidé a Padlí, a neutrální stranou jsou zde Monstra. Jako jeden z mála přeživších v tomto světě ovládáte tajemství a moc magie a lidé k vám vzhlíží jako k vůdci a šiřiteli civilizace do celého světa. Vy se tedy s hrstkou věrných vydáváte do světa.

Prostřednictvím hry budete zkoumat nové technologie, učit se nová kouzla, budovat města, stavět armády a bojovat proti nepřátelským frakcím. Hra obsahuje i nástroj na tvorbu a přidání nových lokací, nástrojů, questů, ale i frakcí nebo kouzel. Vzhledem k tomu, že je hra zasazena do stejného světa jako War of Magic, využívá i stejná nastavení. Pro všechny vlastníky Elemental: War of Magic je Fallen Enchantress zdarma.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.