Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Elemental: War of Magic

46
6 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.08.2010 PC
Vývojáři:
Stardock Entertainment
Oficiální stránky:
http://www.elementalgame.com/
Po celosvětově poměrně úspěšných vesmírných strategiích Galactic Civilizations a Sins of a Solar Empire se studio Stardock Systems rozhodlo své schopnosti zužitkovat v prostředí žánru fantasy. Elemental War of Magic je tak fantasy tahovou strategií s prvky RPG, volně navazující na 17 let starého předchůdce Master of Magic a svými mechanismy se nejvíce blížící slavné sérii Heroes of Might and Magic. Ve hře se ujímáte role hrdiny, putujícího po světě, který prošel obrovskou proměnou kvůli válce mezi dvěma bohy a nyní je rozdělen na dva nesmiřitelné tábory (lidé a padlí) a jednu neutrální stranu (bestie).

Na začátku hry si vytvoříte svého hrdinu, který je nejdůležitější postavou celé hry, přidělíte mu vlastnosti a schopnosti (na jejich výběru bude záviset zdárný postup). Pomocí armády, kterou je možné naverbovat a postupně doplňovat, poté dobýváte města, jež přináší určité výhody (náklonnost obyvatelstva, stavba nových budov). To vše za přispění zbraní (meč, kopí, luk) a kouzel. Po dobytí města či po splnění některého z úkolů získáváte zkušenosti. Hlavní úkol je stejný i pro vaše soupeře, v průběhu hraní se vám tak objevují informace o tom, jak si vedou.

Hra obsahuje editor map s možností přidání nových předmětů, monster nebo úkolů a multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.