Netušíte někdo, jak dosáhnout na motor úrovně 6 - myslím z těch vojenských součástek. Všechno mám, ale tohle mi chybí. Neříkejte mi, že musim vykosit všechny stínovčí hnízda :-D
@Nawinka (02.05.2018 21:46): Moje osvědčená metoda je mu koltem ustřelit blembák a pak už stačí pár zásahů do hlavy. Jestli myslíš arénu, pak ho musíš donutit, aby se rozběhl a trefil sloup nebo sud. V ten moment naběhnout a začít do něj sekat. Ale chce to pár ran a zase utéct. A samozřejmě s těmi krámy v aréně to trvá i na první obtížnost.
Ahojky, prosím poraďte jak zabít ničitele. Už jsem zoufalá, vůbec se mi ho nedaří sejmout :-)
Občas se tam dějí zvláštní věci. Stojíte uprostřed louky, nikde nic, a najednou se kolem vás načte deset zombíků. Nebo už po mě jeden jde a nejednou zmizí a je fuč.
Včera jsme jeli s kámošem koop. Jeli jsme v jedné bugyně, já vzadu. Za jízdy za mě skočil zombík a začal mě tepat. Zkouším mačetu, revolver... Nic. Sebeobrana na místě spolujezdce žádná. To snad ne tohle.
Četl jsem že bugina se časem ničí takže stejnej opruz jako zbraně. Není na to taky nějakej fígl v přepsání udaju jako byl na ty zbraně?
Dotaz - jak se dostat ke druhýmu konci?
Dotaz dvě - jak mám chápat konec :D

Vybral jsem boj s matkou, ale nějak nerozumím tomu, proč když vylezu z přehrady jako zombík, tak venku není žádná epidemie
@Garret (15.04.2016 11:18): jo toxický granáty ho sejmuly jak nic, ale dokud jsem mu nesundal helmu tak byl imunní. A jo ten konec je dost definitivní a pokračující hraní je holt jen taková úlitba lidem co si chtěj dodělat questy..taky bych ale preferoval kdyby to dávalo smysl i narativně.
Ale ten záběr jak má na konci kyle ty volatile ruce...chills.
@Paul (15.04.2016 10:36): ten Demolisher v úkolu Reclamation mi dal taky solidně pokouřit, nakonec jsem ho uházel meelema. měl jsem pocit, že je proti střelbě snad imunní. docela dost mu ubíraly i plynové granáty, ale těch jsem nemohl vyrobit moc, neměl jsem ingredience. konec mě zklamal, hlavně když chce člověk pokračovat v hraní, tak to zrovna moc dobře nenavazuje...
@Garret (15.04.2016 09:30): já pár čelenží s buginou dělal, má dost zábavnou fyziku a pěknej kokpit pohled :) Virálové mě srali, ale bral jsem to tak že mě srát maj, to je jejich účel, stejně jim s těma mačetama stačilo jedno seknutí do krku a hlava se kutálela, takže to byla zábava..popř. jsem si vlezl na nějakou dodávku a rozšlapal jim hlavy, a nebo je pak odpálil tou elektrikou z buginy .)
Brutálně mi dával pokouřit ten jeden demolisher obrovskej freak, ale jak jsem pak koupil golden shotgun tak už stačilo pár do hlavy a bylo vymalováno
Jo a ještě jsem nezkoušel ty special granáty od fatima a tongy, jen ten levitující (super), ten zbytek ještě musím zkusit.
Jinak konec byl fakt solidně černočernej, oba dva..docela jsem to nečekal, ale zapůsobilo to.
@Paul (14.04.2016 21:36): "poláci to prostě nešiděj", to je slovo do pranice, řekl Vaněk :-)

taky jsem měl po dohrání původní hry i datadisku přes 70 hodin, myslim 72 nebo tak nějak. ale vůbec jsem nedělal čelendže s buginou. co virálové a jejich roztažené rozkroky nad čelním průduchem buginy, nevnímal si je taky jako hmyz? :-)
Tak dohráno na hard, 97% completion, 25 hodin. Celkově mi druhý playthrough + datadisk zabralo 75 hodin, slušná porce zábavy :)
Celkově jeden z nejlepších datadisků, podobně jako CDP s Hearts of Stone, poláci to prostě nešiděj.
Ten závěr mě upřímně překvapil, sentient volatile jsem pod tou maskou nečekal.
Tedy tenhle datadisk je masivní..18 hodin a ještě mám do konce docela daleko. A je to skvělý, přesně takovej datáč jsem doufal že Techland udělá.