Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dungeon Rats

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.11.2016 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://irontowerstudio.com/dungeon-rats-news
Second chance. Dříve doly plné železné rudy, dnes trestanecký tábor, kde se vězni snaží vytěžit ještě to málo, co zde zbylo výměnou za trochu jídla. Vaše cesta začíná v nejspodnějších patrech, ze kterých se chcete probojovat přes vězně, gangy, hlídače a tajemné nástrahy až ke svobodě.

Po vydání The Age of Decadence bylo autorům líto nechat všechny hotové assety a bojové systémy ležet ladem a tak se rozhodli je využít v této menší hře, která je zasazená do stejného světa. Nejde o komplikované RPG s důrazem na mnoho questů, které je možné řešit mnoha cestami, jako tomu bylo v jejich prvotině. Hra je klasický "dungeon crawler", jehož hlavní náplň tvoří tahové souboje. V těch je nově možné ovládát více postav. Parta se však nevytváří na začátku hry, ale rekrutuje během hraní z 10 NPC. Jako největší výzva a obtížnost je zachována i možnost hraní pouze s jedním charakterem.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.