Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Dungeon Rats

04.11.2016
75
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Second chance. Dříve doly plné železné rudy, dnes trestanecký tábor, kde se vězni snaží vytěžit ještě to málo, co zde zbylo výměnou za trochu jídla. Vaše cesta začíná v nejspodnějších patrech, ze kterých se chcete probojovat přes vězně, gangy, hlídače a tajemné nástrahy až ke svobodě.

Po vydání The Age of Decadence bylo autorům líto nechat všechny hotové assety a bojové systémy ležet ladem a tak se rozhodli je využít v této menší hře, která je zasazená do stejného světa. Nejde o komplikované RPG s důrazem na mnoho questů, které je možné řešit mnoha cestami, jako tomu bylo v jejich prvotině. Hra je klasický "dungeon crawler", jehož hlavní náplň tvoří tahové souboje. V těch je nově možné ovládát více postav. Parta se však nevytváří na začátku hry, ale rekrutuje během hraní z 10 NPC. Jako největší výzva a obtížnost je zachována i možnost hraní pouze s jedním charakterem.


Poslední diskuzní příspěvek

Kluci nemohl by někdo z vás napsat alespoň stručný koment ? Dumám jestli to rozehrát

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.