Zase steam 3 éčka, asi už neodolám. Akorát ty DLCčka... to je zlo... je nějaký fakt must-have?
Moc lidí to nehrálo jak vidím, ale potřeboval bych pomoct od někoho, kdo to hrál na nightmare
Je tu někdo, kdo hrál za rangera? Hodilo by se mi pár tipů, jako do čeho investovat body, na co se dívat u zbraní.
Je to paráda, taková hra mě baví, díky ní jsem dneska usnul až o půl 5 ... a na vyspání se jsem měl pouhé 2 hodiny :D a teď do práce .. to bude zombík :D
Není to špatný, srovnání se Sanctum se docela nabízí, i když je každá hra v podstatě docela jiná. Obě jsou ale dobré.
kurcatovium: Tak pokud budete 4 pack, šel bych s vámi do toho. Ale dej prosím vědět než ta akce skončí bo ji chci určitě.
Kdo se přidá na čtyřpack? Já určitě beru, s největší pravděpodobností se přidá Zdendin, takže by tu byly dvě kopie.
Právě jsem nad tím uvažoval, když jsem ji viděl jako dnešní nabídku na steamu..
Na Steamu v akci za 3 éčka, všem doporučuju! Za tu cenu paráda, hlavně když hrajete s někým.