Ono když v 5-8 minutě (kdy se dá pořídit gem) je pak markantní rozdíl po zbytek hry hrát 5v4 :D
Je to prostě funny her. V pro hrách jsem ho viděl jenom párkrát a moc nezářil (Kurokyho Tiny s techiesem)
Kto má záujem, dnes sa hrá finále (International 2014) o 5 miliónov. Môžete si ho pozrieť na ofic. stránkach: odkaz
k filmu: já jsem se v určitých chvílích cítil takovej ten stud, když někdo jiný se ztrapňuje a chápal jsem rejpání jejich rodičů
@Pacman13 (19.03.2014 19:50): No, viděl jsem. Nelíbilo se mi to. Sračka. Dodám - komerční.

DotA 2 se postupně stává takovým mainstreamem, až se mi chce z toho brečet. Ale to se dalo čekat, když to releasnuli na Steamu pod F2P licencí. Co jsem si kurva myslel... :'D
No já mám naprd net, v americe bych si nezahrál :-/ a nemám čas hrát s nějakým týmem, dám si třeba dvě hry za den nebo celý týden nehraji, to by jsem se s nikým nikdy nedomluvil
@Arcee (09.03.2014 21:05):
@MIGtheDRAGON (09.03.2014 21:18):
Nevím, proč to vůbec doprdele řešíte. Tak si dejte matchmake na US servery. Jsou tam úplně v poho lidi, s kterýma se domluvíte.
Problém je ping, který je často lehce nad 100ms, ale klidně i pod 50.
@Arcee (09.03.2014 21:05):
Jen dodám, že s tím pojebaným matchmakingem máš fakt pravdu. Já hraju sám, normál hru. Dostanu proti sobě klidně 5man stack, a semnou čtyři rusáky s poměrem výher 1/5
@Arcee (09.03.2014 21:05): Holt to chce si najít tým. Já vlastně od té doby co jsem si dal pár her vyloženě s několika lidmi se kterými jsem se domluvil už nikdy jen free hru nehrál, protože tam je to moc o náhodě a těžko se s nimi domlouvá.
Mám čím dál větší nervy kvůli těm zasraným rusákům a všeobecně noobům ... Doprdele tak jak kurva ten systém funguje, když mám věčně v týmu samé nechápavé kretény a proti mě jsou nolife tryhardi?
Hledám někoho kdo by mě zaučil na Dotě. Pokud by se někdo našel, napište mi do zpráv, :)
@Longin (22.10.2013 13:35): Tak se na to zkus podivat z meho uhlu. Ja tu puvodni SC mapu nikdy nehral a mam pocit, ze az na jednu vyjimku jsem zadnou z techto her ani nevidel v akci (cosi mi tak pred rokem ukazoval brachanec, ale netusim, co to bylo).

Klic jsem ziskal uplne nahodou (tak si rikam, jake byly asi prodeje, kdyz se steam key dostal bez problemu i ke mne, plus je ta hra snad i free for play, co jsem snad na steamu zahledl).

A kdyz jsem byl u rodicu na vikend a zoufale se nudil, natahl jsem si tam par veci, co jsem mel v knihovne a nikdy jsem je ani nespustil, mezi nimi i DOTU. A tu bych si tehdy i mohl zahrat, nebyt toho, ze pritelkyne pak na mem uctu hrala Conana.

Tesne pred oficialnim spusteni DOTY2 jsem zaregistroval obrovsky buzz, i tady na databazi, kdy se tlacilo na to, aby mela co nejdriv svuj profil, a nebylo dne, kdyby se o tom nediskutovalo - a pak klid (mozna se diskuze presunula do teto diskuze).

O vetsine AAA novinek se mluvi i po vydani (napada me tak z posledni doby to GTA, nebo treba i Diablo III), ale o DOTE jsem od te doby uz neslysel, tak jsem se zajimal.
Jsem si rikal, jestli se to vubec jeste hraje... takove halo kolem toho bylo a od vydani ticho po pesine... ja si to natahl v nedeli u rodicu, ale uz jsem se k tomu nedostal a asi az za mesic, az tam zas pojedu.
konečně nějakej průvan do půlročního stereotypu.
Hlavně ten přepracovanej buyback a přepracovaná offlane pro obě strany (i co se týče hrdinů)
Tak ten novej update to dost rozhodil, to mi bude něco trvat než si zvyknu na všechny novinky :)

Kdyby to někomu uniklo, přehled změn
Wtf? já mu nenadával a nic takového nepsal :D
Psal jsem mu co má dělat a on dělal úplně něco jiného, jako by to ani nečetl, to je pak těžké někoho něco naučit :D
Chytal jsem pak nervy trochu nervy z rusáků, které jsme tam měli, takže jsem byl jinak dost vytočenej :D
@Arcee (24.09.2013 13:39): Pokud si na nej byl zlej a nebo si delal.Takove to jezis, ty jses sracka, radsi se to nauc s botama tak se nedivim :D..

Co si budem povidat je stesti, kdyz narazis na nekoho, kdo ti chce pomoc a ne si jen honit ego, ze je lepsi :D
Tak kolega to po pár hrách semnou vzdal a vrátil se k lolku. Ještě někdo chce pomoct s rozhodováním? :D
@Logan (22.09.2013 00:39): Tak hral si i Honko ? :) Nevím, jak je to uplne v lolko tam mam jen 12 level nebo kolikatej jediny, co mi na lol vadilo desne feedeni a ty hrdinove, ze ty jejich kouzla ultimatni moc nezmohla..
V dote to chce vic. Tam hodne zalezi treba na magic resist ono to mnohdy tech 5+ do magicu obrany udela dost. Jako hrat tanka ma smysl i nema ono, kdyz vidis, ze team na tebe kasle a pak jen nadava, ze feedujes je smutne.Tak proto ho nehraju.Jedine pak, kdyz to clovek umi tak se z tech situaci nejak dostane.
Přidej si mě na steamu, někdy dáme hru, ten třetí acc co mám v profilu, mám jako avatara hawka z DA2.
Dobrý tank je bristleback, ale pro začátečníky jsou nejlepší range hrdinové s jednoduchými spelly, třeba vengeful nebo lich :)
Každopádně nejlíp se to naučiš s hrdinou jménem Random :D
Šmajrá jozef, je mi jasné, že mě za to příznivci Doty sežerou, ale je to na mě těžké. Nějak se nestíhám orientovat a pořád umírám...